Reklama

Najbardziej nieprzewidywalne znaki zodiaku - lepiej ich nie prowokować

Na co dzień to zwykle miłe osoby, ale wystarczy chwila nieuwagi, nieopatrznie rzucony komentarz... Oto znaki zodiaku, które mają bardzo krótki lont i szybko reagują agresją. Nie patrzą przy tym na słuszność tego zachowania ani na ewentualne jego konsekwencje. Uważajcie!

Zodiakalny Baran

 Wszyscy znamy przynajmniej jedną osobę, która rzuca się ludziom do gardeł bez żadnego istotnego powodu. Trudno jest prowadzić z takim człowiekiem zdrową debatę, a rozmowy często kończą się gorzkim akcentem. Są porywczy i agresywni. Mogą wszczynać niepotrzebne walki i ciągnąć je w nieskończoność. Są nielubiani i ludzie raczej unikają bliskiego kontaktu z nimi, aby uniknąć utknięcia w nieprzyjemnych sytuacjach. Ci ludzie urodzili się pod znakiem Barana.

Zodiakalny Lew

Jeśli chodzi o agresję, chyba nikogo nie zdziwi, że Lew znajduje się na szczycie listy. Nigdy nie wycofuje się z walki i rzadko jest rozjemcą. Więcej - Lew nie tylko nie chce się wycofać, on po prostu uwielbia walczyć. Będzie wszczynać walki, prowokować kłótnie. I bez znaczenia, czy jest osoba, którą kocha, czy ktoś zupełnie mu obcy.

Sprawdź również swój horoskop dzienny

Reklama

Zodiakalna Waga

 Waga jest towarzyskim znakiem powietrza. Dla osób urodzonych w tym znaku priorytetem jest równowaga i harmonijne relacje, co czyni je - uwaga! - najbardziej pasywno-agresywnym znakiem zodiaku. Waga potrafi tłumić uczucia i emocje. Ale to działanie nieskuteczne na dłużą metę. Gdy skumulowane uczucia będą szukały ujścia, wybuchną w formie skrajnej, czyli frustracji. Wtedy już nie będzie miejsca na "wyrażanie zaniepokojenia" czy "zwracanie uwagi".

Awantura gotowa. Możliwość zażegnania konfliktu oddala się błyskawicznie.

Najbardziej agresywne znaki zodiaku - WODNIK

Wodnik jest jednym z bardziej gniewnych znaków zodiaku. Szybko się złości. Poza tym nie boi się konfrontacji. Jeśli ma ci coś do powiedzenia, powie to. Wodnik nie robi nic, aby ukryć swój gniew lub sprawić, by inni ludzie czuli się komfortowo w jego towarzystwie. Ten znak jest znany z wyolbrzymiania najmniejszych rzeczy, co często sprawia, że wydaje się trochę... szalony. 

Najbardziej agresywne znaki zodiaku - STRZELEC

Agresywna postawa Strzelca bardziej przypomina bycie asertywnym niż agresywnym. Ludzie często używają tego słowa, aby opisać zachowanie Strzelca, chcąc pominąć negatywne konotacje słowa "agresywny". To, co tę "asertywność" czyni niezwykle agresywną, to jej zdolność do włączenia się w każdą sytuację. Ludzie spod znaku Strzelca mogą być bardzo surowi. Szczególnie jeśli na szali leży ich los, komfort i w ogóle oni sami. Bez skrupułów wykorzystają kogoś, żeby zdobyć coś dla siebie. To inteligentne jednostki, więc na pewno uda im się tak odwrócić kota ogonem, żeby przypadkiem nie ponieść konsekwencji swoich czynów. Są agresywni ot tak, żeby być. 

Czytaj też: Trudna zagadka na spostrzegawczość. Znajdź innego kota

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | horoskop | agresja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy