Reklama

Noc z tymi znakami zodiaku bywa zaskakująca. Lista nie jest długa

Wśród wszystkich znaków zodiaku możemy wyróżnić takie, dla których miłosne igraszki mają drugorzędne znaczenie oraz te, które mogą dosłownie nie wychodzić z łóżka. Wyróżnia je spore libido i chęć do eksperymentowania, więc wciąż szukają partnera idealnego, który zdoła im dorównać. Oto cztery najbardziej namiętne znaki zodiaku - jesteś w tej grupie?

Byk

Dla Byka niezwykle ważne są przyjemności zmysłowe. W łóżku potrafi spędzać długie godziny i nie chodzi tylko o seks. Byk lubi długą grę wstępną, a swojej partnerce nie szczędzi czułości, erotycznych masaży i pełnych romantyzmu gestów. Byk ma wysokie libido i nigdzie się nie spieszy, jest cierpliwy i dąży do połączenia ciał na niemal duchowym poziomie. 

Byk robi wszystko, by jego miłość wciąż się rozwijała i wzmacniała. Bardzo dba o swoją partnerkę, poświęca jej mnóstwo czasu, a do tego jest niezwykle hojny. Nie znosi jednak, gdy się go pogania, a poddawany ciągłej presji, może uciec!

Reklama

Idealny partner: Byk, Panna

Strzelec

Strzelec zakochuje się bardzo szybko i od razu przechodzi do działania - tyczy się to także seksu. Dla Strzelca ściśle łączy się on bowiem z dobrą zabawą i świetną przygodą. 

Strzelec lubi uprawiać seks nawet codziennie. Nie lubi nudy i rutyny i chętnie eksperymentuje. Nie ma dla niego żadnych ograniczeń. Strzelec potrafi oddzielić spontaniczny romans od związku, więc warto wcześniej upewnić się, jak podchodzi do świeżej relacji. To, że Strzelec angażuje się w łóżku, wcale nie oznacza, że chce stworzyć związek!

Idealny partner: Baran, Lew

Zobacz również: Te cztery znaki zodiaku to najlepsi kochankowie! 

Te znaki zodiaku mają największe libido. Jesteś w tej grupie?

Skorpion

Skorpion to wyjątkowo zmysłowy i namiętny znak zodiaku. Lubi seks i może się kochać praktycznie bez przerwy. Gdy tylko trafi na godnego siebie partnera, rozkwita i pokazuje pełnię swoich możliwości. Skorpion potrzebuje kogoś, z kim będzie mógł dzielić swoje seksualne pasje i potrzeby - monotonny seks, okraszony rutyną szybko go nudzi.

Skorpion jest bardzo namiętny - lubi długo oddawać się rozkoszom, ale szybkie numerki również nie są mu obce. Gdy Skorpion znajdzie swoją bratnią duszę, przemienia się w kochanka idealnego! 

Idealny partner: Rak, Koziorożec


Baran

Baran to temperamentny, ognisty znak, który wręcz uwielbia seks. Ma on spore potrzeby, więc oziębły i mało namiętny partner szybko mu się znudzi. Dobry seks jest konieczny, by stworzyć z Baranem udany związek. 

Baran, wbrew pozorom lubi romantyczne kolacje czy długie spacery w świetle Księżyca, ale zawsze liczy na to, że spotkanie zakończy się w łóżku. Jeśli spotykasz się z Baranem, nawet pierwszy raz, musisz liczyć się z tym, że randka zakończy się dopiero nad ranem. Jeśli co to nie przeszkadza, czeka cię namiętna, pełna przygód i eksperymentów noc! 

Idealny partner: Strzelec, Waga

***

Zobacz również:

Znaki zodiaku, które się nie starzeją

Oto najrzadsze znaki zodiaku. Dlatego są wyjątkowe!

Znaki zodiaku najsilniejszych kobiet!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: astrologia | znaki zodiaku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy