Reklama

Tydzień zmian, problemów, nowych wyzwań. Co wydarzy się na dniach? Zdradza wróżka Anne

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Co przyniosą ostatnie dni czerwca? Jak rozpocznie się lipiec? Barany poradzą sobie z problemami w związku. Zodiakalnego Raka czeka beztroski tydzień. W Lwy powinny uważać w pracy. Sprawdź swój horoskop na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy (27.06-3.07.2022 r.) - BARAN  

Letnia aura uczyni ten tydzień wyjątkowym. W pracy zdasz sobie sprawę z tego, że tak naprawdę lubisz to, co robisz, a teraz będziesz miał też dodatkowe możliwości rozwoju. Zajęte Barny przejdą transformacje związku i odetną się od starych problemów i kłopotów, które tylko niszczyły wzajemne zaufanie. Wolne zaś zupełnie przypadkiem rozpoczną coś nowego i nieoczekiwanego w swoich uczuciach. W weekend szansa na krótką podróż. 

Sprawdź równieżNajlepsi w łóżku wg znaku zodiaku. Ranking od najlepszych do najsłabszych

Reklama

Horoskop tygodniowy (27.06-3.07.2022 r.) - BYK

W tym tygodniu wyjdziesz obronną ręką z trudnych sytuacji. W pracy będziesz potrzebował wysokiego poziomu odporności na stres, żeby wytrwać chaos, który się pojawił. Zajęte Byki powinny poskromić swoje złe instynkty i unikać romansów jak ognia nawet jeśli bezbronnie cię kuszą. Wolne zaś szukając swojego ideału, będą miały problem z prawidłową oceną potencjalnych adoratorów. W weekend wybierzesz się w miejsce, dzięki któremu dostrzeżesz piękno otaczającego cię świata.

Horoskop tygodniowy (27.06 - 3.07.2022 r.) - BLIŹNIĘTA 

Już od samego poniedziałku cechować cię będzie aktywność działań. W pracy szukał będziesz sensu w wykonywanych obowiązkach oraz możliwości dodatkowego rozwoju. Zajęte Bliźnięta, chociaż mało przywiązane do tradycji rodzinnych, tym razem wykażą się pełną odpowiedzialnością na tym polu. Wolne zaś powinny uważać na kogoś, kto będzie zachęcał je do szybkiej zmiany życia. 

Horoskop tygodniowy (27.06 - 3.07.2022 r.) - RAK

Czeka cię beztroski tydzień. W pracy szef zniknie z twojego horyzontu i nikt nie będzie cię kontrolował, jak dużo zrobiłeś danego dnia. Zajęte Raki mogą liczyć na zgodną komunikację z partnerem. Wolne zaś raczej będą na etapie rozważania swojej sytuacji miłosnej niż jej poszukiwania. W weekend warto się wybrać gdzieś nad wodę i cieszyć miłym dniem. 

Horoskop tygodniowy (27.06 - 3.07.2022 r.) - LEW 

Aura tego tygodnia przyniesie jedność w sprawach uczuciowych. Zajęte Lwy będą odczuwały ponowne przyciąganie do partnera, a wybuch uczuć, jaki pojawi się w ich sercu, będzie pozytywnie wpływał na relację. Wolne zaś będą musiały dokonać wyboru czy wrócić do przeszłości, czy rozpocząć zupełnie nową drogę. W pracy unikaj impulsywnych decyzji, raczej niech będą rozsądne i racjonalne.  W weekend spędzisz czas z sympatycznymi osobami. 

Horoskop tygodniowy (27.06 - 3.07.2022 r.) - PANNA

W tym tygodniu wszystko będzie układać się zgodnie z twoimi planami. W pracy odpuścisz sobie problemy nie do rozwiązywania i zajmiesz się tymi zadaniami, które mogą ci przynieść dodatkową premię. Zajęte Panny przejdą czas odrodzenia w relacji i ponownie zaczną odnajdywać z partnerem wspólny język. Wolne zaś na spotkaniu towarzyskim poznają ciekawą osobę, jednak ty będziesz dążył do odnowienia starego kontaktu i zaprzepaścisz swoją szansę na związek. 

Zobacz także: Najbardziej atrakcyjna cecha (fizyczna) każdego znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy (27.06 - 3.07.2022 r.) - WAGA

Aura tego tygodnia przyniesie perypetie w sprawach uczuciowych. Zajęte Wagi będą miały ochotę w ich aktualnym związku realizować swoje priorytety i wyznawane przez siebie wartości. Niestety partner będzie odmiennego zdania. Wolne zaś poznają kogoś o wyjątkowym uroku osobistym. Nie będzie to jednak osoba warta twojego zainteresowania. W pracy skupisz się na tworzeniu większej niezależności i osiągnięciu takiego statusu materialnego, który pozwoli ci godnie żyć.

Horoskop tygodniowy (27.06 - 3.07.2022 r.) - SKORPION

W tym tygodniu pozwolisz sobie na większe lenistwo. W pracy złożysz różnorakie deklaracje, ale większości obowiązków i tak nie wykonasz na czas. Zajęte Skorpiony będą miały sporo żalu do partnera, że nie zajmuje się nimi w prawidłowy sposób. Wolne zaś, zamiast ruszyć na podbój będą użalały się nad sobą, jak to nikt nie jest z nimi zainteresowany. W weekend najprzyjemniej spędzisz czas nad wodą. 

Horoskop tygodniowy (27.06 - 3.07.2022 r.) - STRZELEC

W tym tygodniu popełnisz kilka drobnych błędów. Zajęte Strzelce będą składały partnerowi obietnice bez pokrycia, co oczywiście przyniesie konflikty i spory. Wolne zaś poznają kogoś, kto okaże się wyjątkowo niedojrzały emocjonalnie. W pracy uważaj na chaotyczność działań, jeśli nie chcesz narobić sobie zaległości. W weekend masz szansę odpocząć w plenerze i zregenerować siły do dalszego działania. 

Horoskop tygodniowy (27.06 - 3.07.2022 r.) - KOZIOROŻEC

Letnia aura zachęci cię w bardziej otwarty sposób do wykorzystania własnych zdolności i talentów. W pracy w ostatnim czasie zabrakło ci wiary w siebie, ale teraz będzie okazja, by ponownie zabłysnąć. Zajęte Koziorożce mądrzejsze o życiowe doświadczenia będą starały się być bardziej wyrozumiałe, wobec błędów partnera i zadbać o większą jakość korzystania z wszelkich przyjemności cielesnych. Wolne zaś mimo bycia singlem będą próbowały stłumić w sobie emocje jakie wywoła w nich nowo poznana osoba. 

Horoskop tygodniowy (27.06 - 3.07.2022 r.) - WODNIK

W tym tygodniu będziesz realizował się na polu miłosnym. Zajęte Wodniki będą pełne bezinteresownego oddania siebie dla potrzeb relacji. Wolne zaś na swojej drodze spotkają kogoś, kto uczyni ich świat lepszym. W sprawach zawodowych poprawi się twoja sytuacja, dzięki pewnym zmianom, które zostały wprowadzone przez pracodawcę. W weekend będzie szansa realizowania swojego hobby.

Horoskop tygodniowy (27.06 - 3.07.2022 r.) - RYBY 

Letnia aura zachęci cię do pokonywania życiowych kryzysów. W pracy mocno stłumiony przez kolegów z zespołu zaczniesz wreszcie wychodzić przed szereg. Zajęte Ryby będą realizowały się nie tylko na planie emocjonalnym, ale też fizycznym, czego ostatnio im w partnerstwie brakowało. Wolne zaś na swojej drodze spotkają kogoś, kto zachęci je do większej aktywności fizycznej.  Niestety będzie z tego bardziej przyjaźń niż miłość. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop tygodniowy | znaki zodiaku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy