Reklama

Wolne Bliźnięta ktoś zauroczy. A co czeka w tym tygodniu pozostałe znaki zodiaku?

Horoskop tygodniowy na 21-27 lutego od wróżki Anne. Co się wydarzy w najbliższych dniach? Ryby zostaną docenione w pracy. Zajęte Strzelce mogą mieć pewne problemy, a wolne Wagi poznają kogoś w internecie.


  • Co wydarzy się w najbliższych dniach? Co czeka nas w pracy? Czy możemy liczyć w związkach na nowe doznania, a może powinniśmy przygotować się na nadchodzące problemy? Sprawdźcie horoskop tygodniowy od wróżki Anne.

Horoskop tygodniowy na 21-27 lutego 2022 r. - BARAN

W pracy małe zmiany. Przestaniesz robić to, co do tej pory było nudne. Zaczniesz też urywać się wcześniej, aby móc spędzić więcej czasu z bliskimi. Zajęte Barany dadzą sobie szansę na odbudowanie tego, co zostało zepsute. Wolne natomiast nie poznają nikogo interesującego. W weekend najlepiej odpocznij w domowym zaciszu. 

Czytaj również: Znaki zodiaku, które się nie starzeją

Reklama

Horoskop tygodniowy na 21-27 lutego 2022 r. - BYK

Byki w pracy zwolnią tempo. Wkradnie się małe lenistwo, ale nikomu nie będzie ono przeszkadzać. Zajęte Byki wprowadzą do swojego związku lepszą atmosferę. Wszelkie nieporozumienia odejdą w niepamięć. Wolne Byki czeka podróż do przeszłości. Przypomną sobie o kimś, kogo kiedyś kochały. 

Horoskop tygodniowy na 21-27 lutego 2022 r. - BLIŹNIĘTA

Bliźnięta w tym tygodniu nie zmarnują żadnej okazji, aby się rozwijać - podnieść umiejętności, awansować. Zajęte Bliźnięta muszą zmienić dotychczasowe podejście do partnera, jeśli zależy im na lepszym porozumieniu. Wolne Bliźnięta mogą liczyć na ciekawe spotkanie z kimś, kto je zauroczy. Powinny tylko zmienić swój stały schemat - np. pójść do pracy inną drogą. 

Horoskop tygodniowy na 21-27 lutego 2022 r. - RAK

W pracy Raki mogą podjąć kilka nierozsądnych decyzji. Zajęte Raki będą nieustannie myśleć o większej bliskości z partnerem. Wolne zaś spotkają kogoś, kto będzie nimi zachwycony. Nie bój się iść na całość! To będzie tydzień szalonych pomysłów.

Horoskop tygodniowy na 21-27 lutego 2022 r. - LEW

Lew będzie w tym tygodniu mocno zajęty. W pracy czeka na niego więcej spotkań i delegacji oraz szkoleń. Zajęte Lwy będą musiały rozwiązać pewne problemy z przeszłości, które pojawią się nagle. Wolne mogą liczyć na ciekawe spotkanie w pracy. Ktoś zajmie dużo miejsca w ich myślach. W weekend zadbaj o siebie. 

Horoskop tygodniowy na 21-27 lutego 2022 r. - PANNA

Panny powinny być bardziej asertywne. W środę czeka cię trudna rozmowa z szefem. Zajęte Panny nie będą narzekać na brak namiętności. Wolne na swojej drodze spotkają kogoś, kto zaprzątnie ich myśli. W weekend dotrą do ciebie cenne informacje. 

Horoskop tygodniowy na 21-27 lutego 2022 r. - WAGA

W tym tygodniu będziesz mieć ogrom spraw do załatwienia. Najpierw tych urzędowych, a później bankowych. W pracy potrzebujesz wprowadzić nowe uzgodnienia. Zajęte Wagi staną się bardziej troskliwe i chętne do pomocy.  Wolne zaś będą nawiązywać ciekawe znajomości w sieci. 

Horoskop tygodniowy na 21-27 lutego 2022 r. - SKORPION

W pracy Skorpiony będą mieć więcej dodatkowych obowiązków. Zajęte Skorpiony przestaną się wstydzić swoich pragnień. W piątek zaproś partnera na romantyczną randkę. Wolne mogą liczyć na ciekawą znajomość z kimś, kto je doceni. W weekend zrób coś szalonego. 

Horoskop tygodniowy na 21-27 lutego 2022 r. - STRZELEC

Czas na zmiany - zaczniesz bardziej zwracać uwagę na ciuchy. Wymienisz garderobę. W pracy koledzy i koleżanki zaczną przypatrywać się tobie i szeptać o przyczynie twojej nagłej zmianie. Zajęte Strzelce mogą mieć problem w związku wynikające z pewnego nieporozumienia. Wolne  zapomną o niepowodzeniach i wyruszą z nową energią na podbój. 

Horoskop tygodniowy na 21-27 lutego 2022 r. - KOZIOROŻEC

W tym tygodniu pozwól sobie na więcej luzu. W pracy nikt nie będzie kontrolował twoich poczynań. Zajęte Koziorożce poczują się bardziej kochane. Wolne zaś pozwolą sobie na odnowienie kontaktu z kimś z przeszłości.  W weekend skupisz się na rozwijaniu hobby. 

Horoskop tygodniowy na 21-27 lutego 2022 r. - WODNIK

W pracy mogą pojawić się pewne propozycje. Podejdź do nich ostrożnie. Zajęte Wodniki powinny być bardziej oryginalne. Przestać tylko obiecywać, a zacząć działać. Wolne zaś odpuszczą sobie poszukiwania miłości. 

Horoskop tygodniowy na 21-27 lutego 2022 r. - RYBY

To będzie miły tydzień dla Ryb. W pracy usłyszysz pochwały. A w środę czeka cię spotkanie z wpływowym człowiekiem, który zaproponuje ci współpracę. Zajęte Ryby będą bardziej skore do zwierzeń.  Wolne będą szukać miłości w sieci. W weekend uświadomisz sobie, co jest naprawdę dla ciebie ważne. 

***
Czytaj również: 
Znaki zodiaku najpotężniejszych kobiet
Oto imiona, których Polacy nie lubią
Horoskop arabski: jakim kochankiem jest twój partner?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | znaki zodiaku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy