Reklama

Katarzyna Warnke w czarnej, klasycznej stylizacji. Strzał w dziesiątkę?

Katarzyna Warnke, gwiazda filmu "Kobiety mafii" i jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek pojawiła się we wtorek na premierze filmu "Kos" w klasycznej, czarnej stylizacji. Aktorka zdecydowała się na prosty zestaw, tak różny od mocnych, oryginalnych stylizacji, z których jest znana. Obroniła się w tej odsłonie?

Katarzyna Warnke jest dziś jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorek w Polsce. 46-latka ukończyła II Liceum Ogólnokształcące w Grudziądzu, przez cztery lata uczyła się też aktorstwa w Teatrze Wizji i Ruchu. W 2002 ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Już w trakcie studiów Warnke wyreżyserowała, w zastępstwie za samego Jana Peszka, spektakl "Drzewo tropików", wystawiany na deskach krakowskiego Teatru 38. W latach 2002–2007 roku występowała w Teatrze Starym w Krakowie, w latach 2007–2014 w warszawskim Teatrze Rozmaitości, a w latach 2016–2017 roku w Teatrze Studio. 

Reklama

Na telewizyjnym ekranie aktorka zadebiutowała w 1998 roku - pojawiła się wtedy w serialu "Złotopolscy". W kolejnych latach można ją było podziwiać w takich produkcjach jak "M jak miłość", "Hotel 52" czy "Usta usta". W 2015 roku zagrała główną rolę w filmie "W spirali", a trzy lata później pojawiła się w "Botoksie" Patryka Vegi. W kolejnych latach zagrała m.in. w "Kobietach mafii", "Pętli" i "Chyłce". 

Sporym zainteresowaniem cieszyło się też zawsze życie prywatne aktorki. Jeszcze na studiach Warnke po raz pierwszy wyszła za mąż, jednak małżeństwo zakończyło się rozwodem. 30 lipca 2016 roku aktorka poślubiła kolegę po fachu, Piotra Stramowskiego, a trzy lata później urodziła im się córka, Helena. 12 października 2022 roku aktorzy wydali jednak oświadczenie o rozstaniu i rozwiedli się rok później. 

Katarzyna Warnke znana jest nie tylko ze swoich aktorskich dokonań, ale również miłości do mody. Aktorka regularnie pojawia się na pokazach topowych projektantów, zachwyca odważnymi stylizacjami, zaliczając też czasem niestety modowe wpadki. W czwartek Warnke pojawiła się na premierze filmu "Kos" w reżyserii Pawła Maślony i postawiła na zawsze modną, klasyczną czerń. Jak wypadła tym razem?

Katarzyna Warnke w klasycznej czerni. Modowy strzał w dziesiątkę?

Katarzyna Warnke pojawiła się na premierze w czarnym, prostym zestawie. 46-latka zdecydowała się na długie, szerokie spodnie, które zestawiła z bluzą i butami na obcasie. Dopełnieniem stylizacji była prosta fryzura - aktorka postawiła na rozpuszczone, proste włosy, ale na czubku głowy wywiązała małego koczka. Dobrym rozwiązaniem był też klasyczny makijaż - Warnke zdecydowała się na lekko podkreślone oczy i mocne, czerwone usta. Dodatkowym akcentem były złote kolczyki. 

Podoba wam się aktorka w takiej odsłonie? 

Zobacz również: 

Nowy trend "coquette hair" hitem 2024 roku. Ta zmysłowa fryzura podkreśli twoją kobiecość


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Warnke | Piotr Stramowski | stylizacje gwiazd
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy