Reklama

Dowożą darmowe obiady seniorom pod dom. Robią furorę!

Kielecka klubokawiarnia Seniorita postanowiła pomóc seniorom w potrzebie i uruchomiła możliwość "zawieszania" obiadów. To jednak nie wszystko, bo pracownicy kawiarni przygotowali także opcję z dowozem. Przywiozą obiad seniorom w potrzebie pod same drzwi!

Od kilku lat w dużych polskich miastach sporą popularnością cieszy się idea zawieszonych kaw i obiadów. Każdy, kto chce wesprzeć osobę pozostającą w kryzysie bezdomności, borykającą się z problemami finansowymi lub mającą po prostu gorszy czas w życiu może z góry zapłacić za kawę lub posiłek, który zostanie "zawieszony". 

Jednym z miejsc, które postanowiło dołączyć do tej formy niesienia pomocy jest kielecka klubokawiarnia Seniorita, mieszcząca się przy ul. Paderewskiego 40.

Dowożą seniorom darmowe obiady pod same drzwi. Klubokawiarnia robi furorę!

Klubokawiarnia Serniorita powstała zaledwie w listopadzie 2022 roku, a już cieszy się sporą popularnością wśród mieszkańców Kielc. Spory wpływ ma na to bez wątpienia idea niesienia pomocy potrzebującym, w szczególności seniorom. 

Reklama

- powiedziała w rozmowie z o2.pl Anna Syska, prezes Fundacji "GERIO" i właścicielka Seniority. 

W klubokawiarni Seniorita zawieszone przez klientów paragony wiszą na specjalnej tablicy. Seniorzy, których nie stać na posiłek lub kawkę mogą wybrać jedną z dostępnych opcji i zerwać wybrany paragon. 

Właściciele klubokawiarni Seniorita poszli jednak o krok dalej i przygotowali... opcje z dowozem. Osoba, która "zawiesi" taki obiad może być pewna, że zostanie on dostarczony seniorowi wprost do domu. 

- przekonują pracownicy kawiarni. 

Zobacz również:

Wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami. Mogą liczyć na niższe ceny prądu! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zawieszony obiad

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy