Reklama

Reklama

Jest dziewicą, ale chce zostać matką! Oto, co zdradziła

Lori LoLo Jones, amerykańska sportsmenka zamieściła dwa dni temu na Instagramie niepokojące video. 39-latka płacze i wyznaje fanom, że bardzo pragnie założyć rodzinę i zostać wreszcie mamą. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wciąż jest dziewicą.

Lori LoLo Jones to 39-letnia amerykańska lekkoatletka, od dekady odnosząca także sukcesy w sporcie bobslejowym. Jest wielokrotną złotą medalistką mistrzostw Stanów Zjednoczonych w lekkoatletyce, halową mistrzynią NCAA oraz reprezentantką USA w meczach międzypaństwowych. Teraz jednak, głośniej niż o sukcesach sportowych, jest o jej życiu prywatnym - Lolo przyznała bowiem właśnie, że choć jest dziewicą, to bardzo pragnie zostać matką! 

Amerykańska sportsmenka zamroziła swojej jajeczka. 39-latka wciąż wierzy, że będzie mamą

Lori LoLo Jones opublikowała na Instagramie przejmujące wideo, w którym płacząc wyznała, że jest przerażona, ponieważ dobiega 40-tki i nie wie, czy kiedykolwiek uda się jej zostać mamą. Sportsmenka zamieściła także post:

Reklama

- wyznała. 

W dalszej części postu LoLo napisała, że zdecydowała się rozpocząć procedurę zamrażania jajeczek i na szczęście okazało się, że ma ich sporą rezerwę. Zachęciła także inne kobiety, by wcześniej sprawdziły swoją płodność i nie musiały stresować się tak, jak ona: 

- napisała. 

Zobacz również: Ona ma 62 lata, on 25. Zostaną rodzicami! 

Lori Lolo Jones chce być matką, ale wciąż jest dziewicą!

Pikanterii całej sprawia dodaje fakt, że amerykańska sportsmenka bardzo pragnie być mamą, ale wciąż jeszcze... jest dziewicą! Lolo Jones ma bowiem zaskakująco konserwatywne poglądy i otwarcie przyznaje, że nie ma zamiaru rozpoczynać życia seksualnego przed ślubem. 

Kilka lat temu w wywiadzie dla HBO's Real Sports powiedziała, że jej dziewictwo to "prezent, który chcę dać mojemu mężowi".

- zdradziła. 

Lori Lolo Jones nie poddaje się i wciąż wierzy, że uda się jej założyć szczęśliwą rodzinę i zostać mamą, ale, jak sama przyznaje jest jej coraz ciężej i "po prostu ciągle pęka jej serce". 

Zobacz również:

Tak będzie miał na imię wnuk "Królowej życia". Conan zadecydował!
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lori LoLo Jones | sportsmenka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy