Reklama

Reklama

Kobiety o tych imionach są najseksowniejsze. Jesteś w tej grupie?

Wiele osób wierzy, że imię, które zostaje nam nadane po urodzeniu, naznacza nas na całe życie, niesie z sobą konkretną energię, ma wpływ na nasz charakter czy osobowość. Niektóre damskie imiona uważane są za wyjątkowo seksowne, a ich właścicielki postrzegane są przez mężczyzn za najbardziej atrakcyjne. Oto siedem najseksowniejszych, żeńskich imion - jesteś w tej grupie?

Kobiety o tych imionach są najseksowniejsze

Adrianna

Adrianna to kobieta, która czerpie z życia pełnymi garściami. Ma własne, mocne zdanie, silną osobowość, ale jednocześnie potrafi iść na kompromis, jest wyrozumiała i życzliwa. Adrianna zawsze widzi w drugim człowieku to, co najlepsze, lubi prawić komplementy i doceniać swojego partnera. Jest też bardzo lojalna! Te wszystkie cechy charakteru sprawiają, że Adrianna postrzegana jest za bardzo atrakcyjną i "wartą zachodu" kobietę. 

Julia

Julia sprawia na pozór wrażenie bardzo wrażliwej, delikatnej kobiety, która potrzebuje mocnego, męskiego ramienia. Jest wyjątkowo urocza, kobieca i zmysłowa i mało który mężczyzna jest w stanie przejść obok niej obojętnie. 

Julia bywa często nieśmiała, chodzi z głową w chmurach i bardzo długo szuka swojego ideału. Sprawia więc wrażenie niedostępnej i mężczyźni są w stanie zrobić wiele, by zdobyć jej serce. Gdy Julia znajdzie już swojego księcia z bajki, jest wierna i lojalna, staje się bardziej otwarta i towarzyska. 

Reklama

Lena

Lena to kobieta wyjątkowo przebojowa, odważna, otwarta, a według wielu wręcz szalona. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, śmiało spełnia marzenia i idzie po swoje. 

Lena na pozór nie potrzebuje mężczyzny - jest bowiem samodzielna, niezależna i często piastuje wysokie, kierownicze stanowiska. Budzi podziw i respekt, a wielu mężczyzn stara się zasłużyć na jej zainteresowanie. 

Mimo wszystko, Lena jest także bardzo rodzinna i marzy o partnerskim, opartym na przyjaźni i lojalności związku. Ta mieszanka cech sprawia, że mężczyźni dosłownie szaleją na jej punkcie! 

Zobacz również: Najseksowniejsze znaki zodiaku. Trudno się im oprzeć! 

Najseksowniejsze imiona kobiece. Mężczyźni je uwielbiają!

Natalia

Natalia to wyjątkowo silna, pewna siebie kobieta, która doskonale wie, czego chce i zrobi wszystko, by to dostać. Natalia ma własne zdanie jest bardzo stanowcza, więc nie każdy mężczyzna będzie w stanie za nią nadążyć, ale jedno jest pewne - wielu marzy, by mieć u boku taką partnerkę. 

Natalia lubi otaczać się grupą ludzi, którzy podziwiają ją i szanują, lubi też popisywać się swoim statusem. Szuka mężczyzny, który zapewni jej godne życie na dobrym poziomie i nie będzie zbyt często kwestionował jej zdania. 

Wiktoria

Wiktoria to chyba najbardziej tajemnicza z kobiet w tej grupie. Zazwyczaj stoi z boku i obserwuje innych ludzi, także mężczyzn, którzy postrzegają ją jako zmysłową i niedostępną. Wiktoria, wbrew pozorom nie jest jednak nieśmiała, ale towarzyska i spragniona przygód, szczególnie tych podróżniczych. 

Wiktoria rzadko wychodzi z inicjatywą i woli być podrywana przez mężczyzn - ten, któremu uda się dotrzeć do jej serca, ma szansę zostać w nim na zawsze. 

Róża

Róża nie należy do szczególnie wylewnych czy towarzyskich kobiet, a mimo to mężczyźni uważają ją za wyjątkowo seksowną. Może dlatego, że bywa wybredna i kapryśna, więc większość z nich postrzega ją jako niedostępną i chce za wszelką cenę zdobyć jej względy. 

Róża, jeśli tylko zechce, potrafi jednak być wyjątkowo oddana. Jest bezinteresowną optymistką i uwielbia kontakt z bliskimi - drogę do jej serca znajdą jednak nieliczni! 

Oliwia

Oliwia to dla większości mężczyzn prawdziwe wyzwanie - pewnie dlatego uważana jest za jedną z najbardziej atrakcyjnych kobiet. Oliwia potrafi być wyjątkowo wymagająca i kapryśna, często postrzegana jest także za materialistkę, lubi pieniądze i wystawne życie. Od mężczyzny wymaga sporo, a gdy ten nie jest w stanie sprostać jej wymaganiom, odchodzi i oddaje się dalszym poszukiwaniom. 

Oliwia ma jednak także sporo zalet - jest odważną, silną optymistką, a ludzie, w tym mężczyźni dosłownie do niej lgną - pewnie dlatego uważana jest za jedną z najseksowniejszych i najbardziej atrakcyjnych kobiet. 

Zobacz również: 

Oto imiona, których Polacy nie lubią. Zaskoczenie?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: imiona damskie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy