Reklama

Limonkowa Małgosia, Radek w zieleni. Rozenkowie zachwycili w Sopocie

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan pojawili się w środę w Sopocie i bawili się pod sceną w rytmie największych polskich przebojów. Para zdecydowała się na kreacje w tym samym kolorze-prezenterka wybrała limonkową sukienkę, a były bramkarz zieloną marynarkę. Stylowi?

Top Of The Top Sopot Festival 2023 powoli się kończy - w czwartek odbędzie się ostatni koncert zatytułowany "Magic Words". Publiczność usłyszy "teksty, które wciąż żyją w nas", a na scenie pojawią się takie gwiazdy jak Kayah, Mrozu, Andrzej Piaseczny, Alicja Majewska, Małgorzata Ostrowska, Kuba Badach czy Ania Karwan. Póki co fani festiwalu wciąż wspominają jednak wczorajszy koncert, którego gwiazdami byli nie tylko wykonawcy, ale również konferansjerzy i zgromadzeni pod sceną pracownicy stacji TVN. 

W pierwszym rzędzie zasiadły takie twarze telewizji jak Ewa Drzyzga, Ewa Gawryluk, Klaudia el Dursi czy Krzysztof Skórzyński. Największe polskie hity śpiewała także Małgorzata Rozenek-Majdanktóra bawiła się u boku męża, Radka Majdana. 

Rozenkowie zachwycili w Sopocie. Oboje postawili na zieleń

Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się w Sopocie w zachwycającej kreacji. Prezenterka i prawniczka zdecydowała się na krótką, limonkową sukienkę, która idealnie podkreśliła jej perfekcyjną figurę i "nogi do nieba". Dopełnieniem tej stylizacji były szpilki w tym samym kolorze i wysoko upięty kok. 

Reklama

Gwiazda stacji TVN pojawiła się na koncercie w towarzystwie męża - Radosława Majdana. 51-letni były piłkarz postanowił dotrzymać żonie kroku i wystąpił w czarnej koszuli i spodniach, do których dobrał zieloną marynarkę. Para idealna? 

Zobacz również: 

Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiada na hejt po Sopocie 
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy