Nauczyciele "dali plamę" na studniówce. Wszystko zarejestrowała kamera

Bal studniówkowy to ważne wydarzenie szczególnie dla maturzystów. Z udziału w imprezie nie rezygnują jednak również nauczyciele. W sieci pojawiło się krótkie wideo, na którym widać, jak na jednej ze studniówek bawiło się grono pedagogiczne. Filmik szybko stał się hitem. Trudno bowiem nie zauważyć różnicy, jaka ma miejsce na parkiecie.

W sieci pojawiło się krótkie wideo, na którym widać, jak na jednej ze studniówek bawiło się grono pedagogiczne
W sieci pojawiło się krótkie wideo, na którym widać, jak na jednej ze studniówek bawiło się grono pedagogiczne Jaroslaw Pruss Agencja FORUM

Z udziału w zabawach nie rezygnują jednak również nauczyciele. Głośno było już o dyrektorce jednej ze szkół w Sosnowcu, która na balu maturalnym swoich uczniów odwzorowała słynny taniec z serialu "Wednesday". Jej wykonowi towarzyszyły owacje na stojąco. W sieci krąży również wideo, na którym widać metamorfozę jednej z polonistek, przygotowującą się do studniówki swoich uczniów. Strój nauczycielki wprawił internautów w niemały zachwyt.

Pokazał jak bawili się nauczyciele na studniówce. Zdziwienie?

To jednak nie koniec studniówkowych nagrań z udziałem nauczycieli. Niedawno w sieci pojawiło się krótkie wideo, na którym widać zabawę na jednym z bali maturalnych. Filmik udostępniony na profilu DJ Gatsby na TikToku szybko stał się hitem. Zobaczyło go już ponad 460 tys. internautów, którzy wręcz przecierają oczy ze zdumienia.

Na nagraniu widać bowiem parkiet po stronie uczniów, który wręcz pęka w szwach. Wkrótce obiektyw zostaje skierowany na prawo, gdzie widać "parkiet nauczycieli". Ten jest niemal pusty.

Pod nagraniem zaroiło się od komentarzy zdziwionych internautów. "Na mojej studniówce nauczyciele bawili się z uczniami", "U mnie właśnie najlepiej na parkiecie bawili się nauczyciele", "U mnie w pewnym momencie nauczyciele bawili się lepiej od nas" - pisali niektórzy. Wielu przyznało jednak, że to maturzyści mają skorzystać na swojej studniówkowej zabawie. "Studniówka jest dla uczniów. Niech się bawią" - wskazywali. To właśnie dobry nastrój uczniów powinien być w tym momencie najważniejszy.

***

Tawerna z historią. Kilkutysiącletnią!AFP
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas