Reklama

Ponadczasowe życzenia dla nauczyciela. Krótkie, zabawne i wzruszające

Życzenia dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego to świetna okazja, by wyrazić swoją sympatię i wdzięczność za trudy nauki. Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę, jak ciężką sprawą jest kształtowanie młodych umysłów. Tym bardziej warto uhonorować ten trud, składając podziękowania i życzenia dla nauczyciela na koniec roku szkolnego. Oto nasza propozycja takich podziękowań.

Na koniec roku szkolnego czekają uczniowie, rodzice oraz nauczyciele. Wszyscy mają za sobą wymagające dziesięć miesięcy, podczas których należało zmierzyć się z nauką zdalną, powrotem do stacjonarnych zajęć i próbą nadrobienia zaległości. Koniec roku szkolnego 2021/2023 przypada na piątek 24 czerwca.

Zobacz także: Zakończenie roku szkolnego. W co się ubrać, czyli czy pogoda nas zaskoczy?

Reklama

To świetna okazja, by złożyć życzenia dla nauczyciela na koniec roku. Te można złożyć całą klasą, przepisać na kartkę z podziękowaniami lub wysłać mailem. Życzenia dla nauczyciela to niezwykła okazja, by podziękować wychowawcom za trud włożony w naukę i wychowanie. Tym bardziej że kolejne spotkanie nastąpi dopiero po wakacjach, które potrwają 66 dni.

Życzenia dla nauczyciela na koniec roku szkolnego

"Chcemy Pani życzyć samych pilnych uczniów i dalszej pasji w zdobywaniu i przekazywaniu wiedzy. Składamy życzenia zdrowia, pomyślności i sukcesów w życiu osobistym oraz zawodowym."

***

"W tak ważnym dniu w roku szkolnym, w dniu święta nauczycieli i uczniów, chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, cierpliwości, wytrwałości, sukcesów zawodowych oraz zadowolenia z uczniów."

***

"Dziękując za miniony rok szkolny, wspólnie spędzony czas i motywację do zdobywania wiedzy, za cierpliwość, radość z naszych sukcesów i trud przekazywania wiedzy, życzymy jednocześnie pełnego spokoju wypoczynku podczas zbliżających się wakacji."

Podziękowania dla nauczyciela

"Dziękujemy za to, że była Pani naszym przewodnikiem, pomagała odkrywać nasze mocne strony, cieszyła się z sukcesów, a w trudnych chwilach zawsze nas wspierała. Dziękujemy za ten uśmiech, dzięki któremu ciepło robiło się w naszych sercach."

***

Zobacz także: Najlepsze życzenia na Dzień Ojca. Śmieszne lub wzruszające

"Najlepszej nauczycielce, naszej Pani Wychowawczyni, składamy najserdeczniejsze życzenia, dziękując za ogromne starania, które wkładała Pani w nasze wychowanie. Jesteśmy przekonani, że ten wysiłek uczyni z nas mądrych, pełnych szacunku i szlachetnych ludzi."

***

"Dziękując za niezwykłą edukacyjną podróż, życzymy samych radości i sukcesów, spełnienia marzeń i realizacji wszystkich wymarzonych celów. Życzymy również, aby podejmowany edukacyjny trud zawsze był źródłem satysfakcji."

Piękne życzenia dla wychowawców na koniec roku szkolnego

"Najpiękniejszym i najtrwalszym podarunkiem, jaki można dać dziecku, jest wykształcenie. Dziękując za trud włożony w naszą edukację, życzymy samych radości i sukcesów. Dziękujemy za wielką cierpliwość, niesłychaną wyrozumiałość i niemożliwy do opisania trud włożony w kształtowanie naszego światopoglądu. Dziękujemy."

***

"Przez te lata była Pani dla nas prawdziwym wzorem tego, jaki powinien być Nauczyciel - pełen życzliwości, dobroci, mądrości i cierpliwości. Jesteśmy wdzięczni za trud włożony w naszą naukę oraz nasze wychowanie. Życzymy spełnienia oraz sukcesów w życiu zawodowym i osobistym."

***

"Nadszedł już czas pożegnania, podczas którego chcemy powiedzieć, że trudno wyobrazić sobie lepszego wychowawcę. Była Pani dla nas zawsze cierpliwa, sprawiedliwa, wyrozumiała i pomocna. Z tą nauką idziemy dalej. Dziękujemy z całego serca!"

Rymowanki i wierszyki dla nauczycieli

"Naszej Pani dziś składamy słoneczne życzenia: zdrowia, szczęścia i radości i marzeń spełnienia. Aby zawsze było słońce i uśmiech na twarzy, aby wszystko się spełniło, o czym Pani marzy."

***

"Wszyscy nasi kochani nauczyciele dla swoich uczniów cierpliwości mają wiele. Za naukę, za trud jaki jest wkładany przeogromny bukiet życzeń dziś składamy. Życzenia szczere, prawdziwe, z uczniowskich serc płynące. Jak świeże kwiaty pachnące, kwitnące na naszej polskiej łące."

***

Zobacz także: Czekasz na wakacje? W tym roku będą wyjątkowo długie!

"Dzisiaj koniec roku mamy

Więc życzenia Ci składamy: 

Miło spędzonych wakacji

Spełnienia swoich racji

Wynagrodzenia za trud

By życie upływało Ci jak z nut

By beztrosko czas Ci płynął

Tego Ci uczniowie życzą

Żeby zadość było mało, Swój podpisik tu składają"

Krótkie i zabawne życzenia dla nauczyciela

"Nauczyciel jest przewodnikiem po krętej drodze wiedzy. Dziękujemy za przeprowadzenie nas przez tę ścieżkę!"

***

"Komu nieba były wrogiem, zrobiły go pedagogiem. Ja się jednak z tym nie zgadzam, swoje zdanie wypowiadam. Chlubą jest i wyróżnieniem, być nauczycielem!"

***

"Rzekę pięknych kwiatów znamy, tulipanów, róż i bzów. Dla nauczycieli mamy najpiękniejszy bukiet słów."

Zobacz także:

Wakacje jak z koszmaru? Ryzyko odwołanych lotów i ogromnych kolejek

Tanie wakacje: Sześć wskazówek, które pomogą w 2022

Zastanów się, zanim pojedziesz na urlop. Najgorsze kąpieliska są w Polsce

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: życzenia | nauczyciele | Dzień Nauczyciela | koniec roku szkolnego

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy