Reklama

Reklama

Chloe Ferry niczym lalka Barbie! Cała na różowo!

Chloe Ferry lubi zaszaleć z modą i wiadomo to nie od dziś. Nie wszystkim podoba się jej styl ubierania się, niektórzy uważają go za zbyt wulgarny, jednak sama Chloe Ferry jest z niego zadowolona. Na najnowszym zdjęciu właśnie przez to, co ma na sobie, przypomina... najsłynniejszą lalkę świata, lalkę Barbie.

Chloe Ferry zaliczyła wpadkę? Co to za stylizacja?

Chloe Ferry, brytyjska aferzystka nie potrafi chyba żyć bez zainteresowania mediów i fanów. Gwiazda od początku swojej kariery w show-biznesie robi wszystko, by było o niej głośno. 

 Najczęściej dzieje się to za sprawą afer, w których bierze udział lub... frywolnych zdjęć, które publikuje ona sama oraz zagraniczna prasa. 

Celebrytka uwielbia być w centrum uwagi i gdy tylko oczy fanów choć na chwilę odwracają się od niej, ona stara się znów wywołać u nich szybsze bicie serca. 

Tak było i tym razem, kiedy Chloe Ferry opublikowała nowe zdjęcie, do którego pozuje w niezwykle kuszącym, różowym komplecie, który składa się kusego topu i skąpej spódniczki. 

Reklama

Patrząc na Chloe Ferry w tym zestawie na myśl przychodzi niemal od razu skojarzenie z lalką Barbie, a operacje plastyczne, które przeszła w swoim życiu celebrytka, tylko dopełniają ten wizerunek. 

Czy właśnie o taki efekt chodziło gwieździe? Możliwe, bo patrząc na nią wydaje się być ona zadowolona ze swojego wyglądu! Fani także utwierdzają ją w tym przekonaniu, ciągle chwaląc jej wygląd w komentarzach. 

Niekiedy między pochwałami znajdą się słowa krytyki, odnoszące się do sztuczności i zbyt odważnej ekspozycji ciała, ale najwyraźniej Chloe Ferry nie przejmuje się takimi zarzutami pod jej adresem.

***

Zobacz również: 

Demi Rose w czerwonej sukni zachwyca w Palm Springs  

Khloé Kardashian w skąpej sukience. Fani w szoku!

Marcin Hakiel już nie tęskni za Cichopek. Zwierza się fanom, jak rasowy instagramer 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chloe Ferry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy