Reklama

Jak dziś wygląda Isabella Barrett, mała miss z "Toddlers and Tiaras"?

Isabella Barrett była jedną z największych gwiazd kontrowersyjnego show "Toddlers & Tiaras". Jego bohaterkami były małoletnie miss, konkurujące między sobą o koronę tej najpiękniejszej. Choć program budził wiele kontrowersji, to nastoletnia dziś Barrett nie żałuje, że zaczynała w nim swoją karierę. Jak dziś wygląda i co u niej słychać?

Isabella Barrett urodziła się 8 sierpnia 2006 roku w Rhode Island. Już jako mała dziewczynka regularnie brała udział w konkursach piękności, a jej matka szybko odkryła, że córka ma ogromny potencjał i może odnieść sukces. Isabella miała wtedy zaledwie cztery latka!

zdradziła w wywiadzie jej matka. 

"Toddlers & Tiaras" to amerykański serial reality show, który stacja TLC emitowała od 2009 do 2013 roku. Choć program, którego głównymi bohaterkami były małoletnie miss wzbudzał od początku spore kontrowersje, to miał też mnóstwo fanów i szybko stał się telewizyjnym hitem, a Isabella Barrett jedną z jego największych gwiazd. Choć trudno w to uwierzyć, to już kilka lat później, w wieku 10 lat dziewczynka miała własną, rozrastającą się linię ubrań i biżuterii i to ona wypłacała swoim rodzicom kieszonkowe. 

Choć matka Isabelli była regularnie krytykowana i posądzana o bogacenie się kosztem małej córki, to przekonywała ona, iż dobro małej piękności było zawsze na pierwszym miejscu. W jednym z wywiadów dodała także, że mała Bella kochała klimat konkursów równie mocno co ona sama: 

Reklama

- wyjaśniała. 

Zobacz również: Honey Boo Boo była gwiazdą konkursów piękności. Jak dziś wygląda?

Isabella Barrett była gwiazdą programów o małych miss. Jak dziś wygląda?

Isabella Barrett w całej swojej karierze zdobyła aż 55 koron i 85 tytułów, a swój pierwszy milion zarobiła w wieku sześciu lat i sama nazwała się wtedy "sześcioletnią milionerką".

Dziś mała miss ma na koncie pięć szybko rozwijających się marek, a na Instagramie obserwuje ją już ponad 61 tysięcy fanów! Nastolatka regularnie bierze udział w sesjach zdjęciowych, pracuje jako influencerka, szkoli kolejne małe miss i może liczyć na propozycje współpracy od marek z całego świata.

Jak się okazuje, nie tylko jej mama, ale także ona sama nie żałuje tego, jak wyglądało jej dzieciństwo. 15-latka przyznaje bowiem, że dzięki temu może wieść dziś życie "gwiazdy" i niczego jej nie brakuje. 

Zobacz również:

Julia Wieniawa wyznaje: " Mam dwóch ojców"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Isabella Barrett | mała miss | instagramerka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy