„Kobieta na krańcu świata” znika z ramówki TVN po 13 latach. "Wybaczcie mi to"

„Kobieta na krańcu świata” zniknęła z ramówki TVN – informuje portal Wirtualnemedia.pl. Oznacza to, iż jesienią nie zobaczymy kolejnych odcinków emitowanego nieprzerwanie od 13 lat programu Martyny Wojciechowskiej. "Wybaczcie mi to" - pisze dziennikarka w oficjalnym oświadczeniu.

Program „Kobieta na krańcu świata” nadawano nieprzerwanie od 2009 roku
Program „Kobieta na krańcu świata” nadawano nieprzerwanie od 2009 rokuJustyna Rojek/Dzien Dobry TVN/East NewsEast News

Wśród bohaterek programu znalazły się między innymi najmniejsza kobieta świata Jyoti Amage, kolumbijska zapaśniczka, gejsza z Kioto czy kobiety z ludu Kayan w Mjanmie, których znakiem rozpoznawczym są złote obręcze, które mocno wydłużają ich szyje.

Jak się jednak okazuje, program nie będzie już dłużej emitowany.

"Kobieta na krańcu świata" znika z ramówki TVN

Program "Kobieta na krańcu świata" emitowany był zazwyczaj w niedziele, około godziny 11:30. Cykl nadawano nieprzerwanie od 2009 roku. W ramówce TVN więcej już się nie pojawi.

Tę decyzję podjęłam wiele miesięcy temu. Pierwszy raz od ponad 25 lat zdecydowałam się na przerwę w nagraniach dla telewizji. Dlatego tej jesieni, Drodzy Widzowie niestety nie obejrzycie nowego sezonu programu "Kobieta na krańcu świata". Wybaczcie mi to
napisała Martyna Wojciechowska.

Dziennikarka podkreśliła, iż "w życiu są rzeczy ważne i ważniejsze".

Dla mnie zawsze najważniejsi byli moi bliscy, to był czas, żeby się na nich skupić, dać im całą swoją obecność i uwagę. Produkcja programu "Kobieta na krańcu świata" to długi proces, który rozpoczyna się najczęściej na początku roku, żebyśmy jesienią mogli przestawić Wam materiał gotowy do emisji. Tym razem zostałam w domu. Po prostu
napisała.

Jak dodała, bycie w drodze i realizacja filmów dokumentalnych wciąż jest jej największą pasją.

Nie wyczerpałam tematów, jest wciąż wiele historii inspirujących kobiet do opowiedzenia. Mam nadzieję, że na mnie zaczekacie
napisała Martyna Wojciechowska.

Przyznała, że ostatnie miesiące były dla niej przestrzenią do rozwoju nowych projektów Fundacji UNAWEZA. Znalazła również czas na pisanie nowej książki.

Nie zatrzymuję się. Ja się dopiero rozkręcam!
zakończyła swój wpis.

Program Martyny Wojciechowskiej znika z TVN. Emitowano go od 13 lat

Martyna Wojciechowska jest związana z telewizją TVN od 1998 roku. Obok "Kobiety na krańcu świata" prowadziła jeszcze takie formaty jak "Big Brother", "Dzieciaki z klasą" czy "Misja Martyna".

W 2021 roku dziennikarka uruchomiła autorski kanał na YouTube, w którym rozmawia z osobami mogącymi być dla innych inspiracją.

Odeszła od Świadków Jehowy. Przez całe dzieciństwo czuła się kontrolowanaDeutsche Welle
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas