Reklama

​Magda Gessler pozuje w łóżku. Gdzie spędza urlop?

Magda Gessler pozostaje bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Słynna restauratorka pochwaliła się słonecznymi zdjęciami z urlopu u boku ukochanego.

Magda Gessler: Ilu miała mężów?

Magda Gessler należy do grona najbardziej kontrowersyjnych gwiazd polskiego show-biznesu. Gwiazda branży gastronomicznej znana jest z ciętego języka i wybuchowego temperamentu. Od lat prowadzi program "Kuchenne rewolucje", emitowany przez TVN oraz posiada wiele sławnych lokali w stolicy. Okazuje się, że restauratorka nie miała tyle szczęścia w miłości, co na polu zawodowym.

Magda Gessler stawała na ślubnym kobiercu trzykrotnie. Pierwszego męża, Volkharta Müllera, poznała w Madrycie w trakcie studiów. Niestety, ukochany kulinarnej gwiazdy zmarł na raka. Po powrocie do Polski poznała Piotra Gesslera, z którym wzięła ślub i doczekała się swojego drugiego dziecka - córki Lary. 

Obecnie Magda Gessler związana jest węzłem małżeńskim z Waldemarem Kozerawskim. Mężczyzna jest chirurgiem medycyny estetycznej z Kanady i na stałe mieszka w Toronto. Para spędza urlop w okresie świątecznym na Sri Lance.

Reklama

Magda Gessler na rajskich wakacjach

Magda Gessler postanowiła pochwalić się kadrami z urlopu. Wraz z mężem wybrała się na Sri Lankę. Para przez większość roku nie mieszka razem ze względu na pracę, więc cieszą się ze wspólnych chwil, kiedy mogą.

Zakochana restauratorka na swoim Instagramie zrelacjonowała wspólne wakacje, z których nie zabrakło także odważnych zdjęć. Magda Gessler pozowała przy romantycznej kolacji nad basenem, a także umieściła intymne zdjęcie z łóżka. Gwiazda miała na lekki makijaż na powiekach, muśnięte różem policzki i uwydatnione błyszczykiem wargi. Taka stylizacja odjęła jej lat. 

Zobacz także:

Magda Gessler i Lara Gessler przerywają milczenie po śmierci Piotra Gesslera

Sekretny trik Magdy Gessler. Nigdy nie dodaje jej do sałatki!

Magda Gessler na nagraniach z 1998 roku. Jak wyglądała? "Jaka szczuplutka!"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | wakacje gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy