Reklama

Reklama

Magda Gessler w niebezpieczeństwie! Uwieczniła nawałnicę!

Ostatnie dni są dość burzliwe. Przez Polskę przetaczają się gwałtowne burze. Przez Librantową i Koniuszową przeszła także trąba powietrzna. Wiele osób nagrywa te niebezpieczne zjawiska pogodowe. Magda Gessler także uwieczniła na nagraniu to, co zastało ją w Krakowie. Filmem podzieliła się oczywiście z fanami.

Burze i nawałnice w całym kraju

 Wiosna i lato rządzą się swoimi prawami i wszyscy spodziewają się w tym czasie burz. Te które obecnie przechodzą od kilku dni nad Polską wywołują jednak liczne szkody. 

Trudna sytuacja pogodowa była m.in. na Mazowszu, Śląsku i w Małopolsce. Nie obyło się bez trąb powietrznych, gradobicia i zrywów silnego wiatru.  

Straż pożarna i inne służby ratownicze były wzywane wielokrotnie w przeciągu kilku dni w wielu województwach. Uszkodzone zostały gospodarstwa domowe, a drogi były zalane i nie przejezdne. W Poznaniu zalało również jedną z galerii handlowych. 

Magda Gessler w niebezpieczeństwie

Wiele osób uwieczniało to, jakie szkody wyrządziły nawałnice. Wśród nich jest także Magda Gessler, która będąc na nagraniach w Krakowie została uwięziona w studiu telewizyjnym przez burzę. 

Reklama

Film pokazuje siłę natury, z jaką mieszkańcy Polski muszą mierzyć się od kilku dni. Magda Gessler była poza budynkiem w momencie nagrywania, więc zrobiło się niebezpiecznie. 

W tle nagrania było słychać poddenerwowane głosy innych osób. O bezpieczeństwo Magdy Gessler martwili się także jej fani w komentarzach: 

Na szczęście wygląda na to, że królowa polskiej kuchni jest cała i zdrowa. Jednak powinna uważać na siebie w kolejnych dniach, bo jak pokazują prognozy - możemy spodziewać się kolejnych wyładowań w najbliższych dniach. 

***
Zobacz również: 

Burze nad Polską. Trąba powietrzna, uszkodzone domy, zalany szpital

Magda Gessler zachwyca letnią stylizacją 

Agnieszka Woźniak-Starak i Magda Gessler mają ze sobą wiele wspólnego!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje