Reklama

Mel B ze Spice Girls została ambasadorką... wyspy!

Na scenie póki co jej nie zobaczymy, bo zapowiadany powrót zespołu Spice Girls na razie nie dojdzie do skutku. Ale to nie znaczy, że Mel B będzie się nudzić. Przeciwnie, wokalistkę czekają nowe obowiązki - została ambasadorką, położonej na Morzu Karaibskim, wyspy Nevis. Gwiazda ma się przyczynić do rozsławienia wyspy, co z kolei ma skutkować napływem turystów. Mel B nie wybrano do tej roli przypadkowo - z Nevis pochodzi jej ojciec.

Rola ambasadorki niewielkiej wyspy na Karaibach ma dla Mel B ogromne znaczenie, bo łączy ją z tym miejscem szczególna więź. Choć wokalistka urodziła się w Leeds, z Neves pochodzi jej ojciec Martin. 

 - wyznała wokalistka w serwisie "Travel and Leisure". 

Mel B zapewniła też, że dzięki swojej nowej roli będzie miała szanse pogłębić swoją wiedzę na temat krainy przodków.

W promowaniu tego urokliwego zakątka Mel B wspierać będą dziennikarz Brian Major, modelka i aktorka Nikeva Stapleton oraz podróżnicza i influencerka Ava Roxanne Stritt, bo im również powierzono rolę tegorocznych ambasadorów wyspy. Devon Liburd, dyrektor urzędu ds. turystyki wyspy Nevis, przyznał w rozmowie z serwisem Travel Pulse, że ambasadorzy przyciągną nowych turystów i "stworzą nowy i ekscytujący portret tego wyjątkowego miejsca".

Reklama

Działania czwórki nowych ambasadorów, zwłaszcza najbardziej znanej w tym gronie Mel B, na pewno skłonią wielu ludzi do odwiedzenia Nevis. Na tych, którzy się na to skuszą, czekają bajeczne plaże otoczone turkusową wodą, gorące źródła i malownicze szlaki idealne do pieszych wędrówek. Atutem wyspy jest również fakt, nie ciągną tu tłumy ludzi. Nevis poza bajeczną przyrodą i rajskimi plażami ma również ciekawą historię. Wyspa została odkryta podczas drugiej wyprawy Krzysztofa Kolumba w listopadzie 1493. Wiele lat później urodził się tu jeden z ojców założycieli Stanów Zjednoczonych - Alexander Hamilton, którego portret znajduje się na banknocie dziesięciodolarowym. 

***
Zobacz również:

Geri ze Spice Girls pracuje nad nowym projektem!

Kreacje gwiazd na finale "Tu bije serce Europy". Viki Gabor nie do poznania!

Rewolucja Girl Power: Jak wyglądają dziś członkinie Spice Girls?

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Melanie Brown | Spice Girls | Spicetki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy