Reklama

Reklama

Byk sprawdza, Koziorożec olewa - oto dlaczego rozpadają się nasze związki

Różnice w związku to zupełnie normalna sprawa. Rzecz w tym, żeby wypracować, dobry dla obojga, sposób na wspólne życie w zgodzie. To ważne, ponieważ, jeśli będziemy grać tylko na siebie, nadzieje na udany związek spalą na panewce. A tendencje to nieświadomego "uśmiercania" związków mamy wszyscy. Jakie? To zależy od znaku zodiaku. Oto, dlaczego nasze związki nie wypalają.

Baran

Prawda jest taka, drogi Baranie, że twój związek się skończył, zanim jeszcze naprawdę się zaczął. Może gdybyś traktował go z należytą troską, coś by z tego wyszło. Fajnie, że masz plany, ale jeśli nie uwzględniasz w nich swojego partnera, to związek nie ma żadnej przyszłości.

Byk

Uwielbiasz testować i analizować, masz zawsze pod ręką cały arsenał "sprawdzianów", którymi gotów jesteś uraczyć swojego partnera. Upewniasz się w ten sposób, że wszystko jest ok i że możesz kontynuować związek. Brzmi niewinnie? Może i tak, ale każdy ma jakąś granicę wytrzymałości i w końcu to nieustanne testowanie obróci się przeciwko tobie. Pomyśl, czy sam chciałbyś być nieustannie testowany. Czasem warto po prostu zaufać. 

Reklama

Czytaj też: Najbardziej i najmniej romantyczne znaki zodiaku

Bliźnięta

Jak to było ostatnim razem, drogi Bliźniaku? Nie chciałeś mieć "wyrzutów sumienia", więc postawiłeś na związek bez zobowiązań. Po prostu nie chciałeś być w związku, bo miałeś nadzieję, że pojawi się ktoś lepszy. Do takiej sytuacji nie mogłeś dopuścić. Z jednej strony to uczciwe, nie chcesz obiecywać, jeśli nie masz pewności, z drugiej jednak taki stan rzeczy nie może trwać w nieskończoność. Ludzie potrzebują stabilizacji. Jeśli nie ty, to inni na pewno. 

Rak

Co poszło nie tak? Od początku wiedziałeś, drogi Raku, że nic z tego nie będzie, ale nie przyjmowałeś tego wiadomości. Nie słuchasz, po prostu. Wydaje ci się, że jak ktoś cię bliżej pozna, to na pewno się zakocha i będziecie żyć długo i szczęśliwie, a to tak nie działa. Ludzie to nie wyzwania. Twój partner był szczery, a ty, Raku, byłeś nieszczery. Wobec siebie, a to najgorsze. Pracuj nad tym. 

Lew

Tym, co z reguły rujnuje twoje związki, jest... twoja nieustępliwość. A konkretnie przekonanie o własnej wyjątkowości i brak chęci na nawet odrobinę rezygnacji z własnych wymagań. Uważasz, że należy cię przyjmować albo jako pełen pakiet (oczywiście idealnych cech), albo wcale. Nie masz czasu na półśrodki, niby-związki. Masz siłę, żeby kończyć takie relacje od razu. Pewność siebie to twój plus, więc długo nie będziesz sam, ale czy kolejny związek również nie skończy się fiaskiem? Pomyśl o tym.

Panna

Twoim problemem, droga Panno, jest to, że próbujesz wymusić związek. A tego się po prostu nie da zrobić. Jeśli coś nie gra od początku, to nawet największy wysiłek tego nie zmieni. Może, jeśli następnym razem poczujesz, że "to może być to", ale zauważysz, że ta druga osoba nie czuje tego samego, daj sobie i wam czas. Nie naciskaj. Jeśli to to, na pewno nadejdzie czas, kiedy oboje w tym samym momencie to poczujecie. 

Polecamy: Najlepsi w łóżku wg znaku zodiaku. Ranking od najlepszych do najsłabszych

Waga

Co gubi cię w związkach, Wago? Jesteś zbyt ostrożna. Za bardzo się przejmujesz i martwisz na zapas. Ważysz słowa, żeby tylko kogoś nie urazić. A tak się nie da. Nie ma takiej możliwości, żeby dwie różne osoby nie starły się od czasu do czasu, czy żeby nie pojawiły się między nimi jakieś nieporozumienia. Wspaniale, że bierzesz pod uwagę uczucia tej drugiej osoby, ale nie może to być do tego stopnia, że aż boisz się pokazać, kim naprawdę jesteś. 

Skorpion

Skorpionie, spokojnie, nie tak prędko! Wstrzymaj konie! Masz tendencję to narzucania od razu na samym początku znajomości ogromnej intensywności kontaktów, doznań i emocji. Stawiasz na seksualność i jesteś w tym świetny, druga strona szybko to kupuje. Ale równie szybko okazuje się, że niewiele więcej was łączy. Po prostu brakuje spokoju, czasu na poznanie i złapanie porozumienia innego niż to fizyczne. A wtedy związek się rozpada, zanim się tak naprawdę zacznie. 

Zobacz też: Najbardziej toksyczne pary wg znaku zodiaku - kto do kogo nie pasuje?

Strzelec

W kwestii bycia okropnym w związku, jesteś w czołówce, drogi Strzelcu. Cenisz swoją niezależność i nie odstąpisz od niej ani na krok. Potrzebujesz swobody, kiedy nie możesz robić tego, na co w danej chwili masz ochotę, czujesz, jakby ktoś odciął ci tlen. Twoja niezależność, nie pozwala ci przywiązać się drugiego człowieka. A bez przywiązania nie będzie związku. Ale jest jeszcze coś - w głębi duszy po prostu panicznie się boisz, że ten związek mógłby się udać. 

Koziorożec

Koziorożcu, przypomnij sobie swój ostatni nieudany związek. Co poszło nie tak? Czy aby nie jest prawdą, że zwyczajnie nie miałeś czasu na codzienne kontakty ze swoim partnerem? Że zawsze byłeś zbyt zajęty, żeby dać od siebie coś więcej niż tylko okazjonalne zainteresowanie. Pomyśl, czy gdyby twój ówczesny partner miał choć odrobinę nadziei i poczucia, że jest dla ciebie kimś istotnym, może nadal bylibyście razem? 

Wodnik

Tym, czego brakuje w twoich związkach i co jest powodem ich niepowodzenia, jest to, że zbyt mało czasu spędzasz ze swoim partnerem sam na sam. Uwielbiasz spotkania w większym gronie, cieszą cię wypady na weekend z całą paczką, ale jakoś nie pomyślisz nigdy, żeby zrobić coś tylko we dwoje. Nawet trzymanie za rękę w towarzystwie przerasta twoje możliwości. To pokazuje drugiej osobie, że jest dla ciebie przyjacielem. 

Ryby

Droga Rybo, rzecz najważniejsza, którą musisz wiedzieć o byciu z kimś w związku, a nawet po prostu w relacjach z ludźmi - oni nie czytają w twoich myślach! Uświadom to sobie, a wiele możesz zyskać. Nie możesz spodziewać się, że ktoś będzie zgadywał twoje życzenia, czy domyślał się, dlaczego chodzisz naburmuszona. Ze sposobu, w jaki się zachowujesz (a raczej w jaki wydaje ci się, że się zachowujesz), nikt nie wydedukuje, że kochasz. Dawaj wyraźne wskazówki na temat tego, co czujesz.

Czytaj też:

Sekshoroskop dla każdego znaku zodiaku. Jaka tak naprawdę jesteś w łóżku?

Te zodiakalne pary rozumieją się bez słów - są wprost dla siebie stworzone

Z tymi znakami zodiaku nie zadzieraj - nie wybaczą ci nigdy!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | horoskop | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy