Reklama

"Śnieżny księżyc" przyniesie zamieszanie i niepokój. Horoskop na pełnię księżyca

Pełnia, z którą będziemy mieć do czynienia 5 lutego, „zachęcać” nas będzie do konfliktów, powodować napięcia. Poczujemy się pominięci albo odrzuceni. Zapadną decyzje o przyszłości związków. Będziemy się unosić dumą, co tylko pogorszy sytuację. Ale księżyc w Lwie to nie tylko dramaty, to też absolutnie wyjątkowy czas zabawy, rozrywki, spotkań towarzyskich. Przygotujmy zapas popcornu, bo szykuje się niezła impreza. Podczas tej pełni księżyca daj sobie pozwolenie na postawienie siebie w centrum wydarzeń. Zrób coś, co kochasz. Zrób coś, co sprawi, że poczujesz się wyjątkowo i baw się dobrze!

Księżyc w pełni zawsze występuje w znaku przeciwnym do Słońca. Wodnik jest chłodny, intelektualny, odległy, niezależny i powściągliwy. Natomiast pełnia w Lwie jest żądna uwagi, ognista, emocjonalna i dramatyczna. Trudno, żeby te dwa aspekty się nie zderzyły, nie powodując wybuchów.

Zobacz też: Horoskop finansowy na luty - ostrzeżenie dla jednego znaku zodiaku

Reklama

Pełnia 5 lutego przyniesie kulminację wszystkiego, co budowaliśmy od nowiu. To dobry moment, aby spojrzeć to, co osiągnąłeś w życiu. Obiektywnie zastanów się, czy sam siebie nie ograniczasz w relacjach czy życiu zawodowym. Pełnia Księżyca to świetny czas na uwolnienie. Polecamy zrobić listę wszystkich rzeczy, które cię blokują i spalić ją na popiół. I niech z niego powstanie coś nowego, lepszego.

Pełnia księżyca w Lwie - horoskop dla Barana

Jesteś w momencie przełomu. Czy nadszedł czas na poważne decyzje? Ta pełnia daje ci do zrozumienia, że zasługujesz na najlepsze. Zasługujesz na to, żeby być widocznym i podziwianym. Pozwól sobie na autentyczność. Nawet jeśli oznaczać to będzie rewizję relacji i odejście od ludzi, którzy ci szkodzą.

Pełnia księżyca w Lwie - horoskop dla Byka

Napięcie w domu może sięgnąć zenitu. Chcesz, żeby dom był ostoją bezpieczeństwa, przestrzenią do relaksu i miejscem na okazywanie słabości. Temu wszystkiemu w czasie tej pełni ktoś zagrozi, ktoś, kto wysysa z ciebie energię i kto jest stanowczo zbyt absorbujący. Odbić się to może na całym otoczeniu, więc miej to na uwadze i spróbuj zawczasu nad tym zapanować. Przyjrzyj się też roli, jaką pełnisz w rodzinie. Może to czas na zmianę, na przełamanie schematu.

Polecamy też: Pełnia w lutym 2023. Zbliża się "Śnieżny Księżyc"

Pełnia księżyca w Lwie - horoskop dla Bliźniąt

Wszystko, na co musisz zwrócić uwagę podczas pełni księżyca, to czy wzmacniasz rozmowę z drugim człowiekiem, czy ją kontrolujesz. Rozmowy mogą być trudne podczas tej pełni księżyca, ale nie jest to problem, którego nie da się pokonać. Spójrz na siebie z boku i zdecyduj, czy lepiej grać pierwsze skrzypce, czy może aktywnie słuchać. To będzie pracowity czas. 

Na osłodę układ planetarny Wenus-Mars ma dla ciebie sporo radosnej energii seksualnej. Czeka cię czas intymnych uniesień.

Pełnia księżyca w Lwie - horoskop dla Raka

Przyciągasz uwagę ludzi na eksponowanych stanowiskach. Bardzo prawdopodobne, że ta lunacja wkrótce sprawi, że będziesz rozmawiał z kimś ważnym, kto może pomóc ci w karierze. Może awansujesz w pracy lub coś zmieni się (na lepsze) w twoim związku. Bycie tym, kto jest podziwiany nie jest dla ciebie najbardziej ulubioną sytuacją, ale spróbuj się przełamać. To konieczne, żeby osiągnąć to, czego pragniesz.  

Pełnia księżyca w Lwie - horoskop dla Lwa

Podczas tej pełni księżyca znajdź trochę czasu na świętowanie tego, jak daleko zaszedłeś. W ciągu ostatnich kilku lat gwiazdy dały ci popalić. Ale stanąłeś na wysokości zadania. Teraz nadszedł czas, aby to sobie uświadomić (i innym przy okazji). Bądź z siebie dumny  i pamiętaj, że duma to nie zawsze dobry doradca. W miłości ogień. Ogrzej się w jego cieple.

Pełnia księżyca w Lwie - horoskop dla Panny

Lutowa pełnia księżyca najbardziej wpłynie na twoją duchowość. Poczujesz potrzebę i konieczność odpoczynku, naładowania baterii i zrobienia planów na przyszłość. Wszystko po to, żeby w końcu sięgnąć po marzenia. Gdy będziesz rozważać te wszystkie poważne kwestie Wenus i Mars uszykują dla ciebie miejsce na romans. Zainspirują cię do zabawy i przyjemności.  

Sprawdź: Karty anielskie na 2023 - wróżba dla każdego znaku zodiaku

Pełnia księżyca w Lwie - horoskop dla Wagi

Nie tylko miłość, przyjaźnie też wymagają pracy. Potrzebują czasu, obecności i wysiłku. Ta pełnia księżyca wprost prosi cię o ocenę jakości twojej społeczności i roli, jaką w niej odgrywasz. Zwróć uwagę na to, jak się czujesz w towarzystwie niektórych ludzi - kto wydobywa z ciebie to, co najlepsze, a kto wysysa twoją energię, z kim po prostu nie możesz być sobą. Następnie zdecyduj, co z tym zrobić.

Pełnia księżyca w Lwie - horoskop dla Skorpiona

"Nie ma ludzi niezastąpionych". Zdarzyło ci się to usłyszeć w pracy? Na pewno. I na pewno wzbudziło to w tobie niepokój, a może nawet bunt. To zdanie to nie tylko straszak, jest w nim też jakaś mądrość. Czy wiesz, gdzie tak naprawdę nie da się ciebie zastąpić? W twojej rodzinie, wśród twoich przyjaciół. To tam twoja nieobecność na pewno byłaby zauważona. Pomyśl zatem, czy to nie w te relacje najlepiej zainwestować swój czas?

Pełnia księżyca w Lwie - horoskop dla Strzelca

Nigdy nie unikasz wyrażania swoich opinii. Pełnia w Lwie będzie czasem ich zakwestionowania. Nie chodzi o to, że twoje przekonania są błędne. Ale może być tak, że próba przekonania wszystkich, aby widzieli rzeczy dokładnie tak, jak ty, może uniemożliwić ci intelektualne i emocjonalne połączenia, których tak pragniesz. Pomyśl o swoim stylu - głośności, tonie i roli, jaką odgrywasz w rozmowie. Czy jesteś zapalonym krzyżowcem, protekcjonalnym profesorem lub oddanym adwokatem? Wybierz swoją rolę mądrze podczas tej pełni księżyca.

Sprawdź też: Horoskop planetarny dla wszystkich znaków zodiaku. Poznaj swój kosmogram

Pełnia księżyca w Lwie - horoskop dla Koziorożca

Jesteś osobą docenianą za osiągnięcia. Ale co z twoimi słabościami? Zamiast patrzeć na nie jak na swoją słabość, zastanów się, jak zrobić z nich źródło twojej największej siły. Ta pełnia księżyca zachęca cię do zaprzyjaźnienia się ze słowem "zaufanie". Dzieląc się swoimi obawami, wątpliwościami i zmartwieniami, możesz po prostu znaleźć grupę podobnie myślących ludzi, którzy cię pokochają i będą cię wspierać. Pamiętaj, nie będziesz sam ze swoim problemami, jeśli tylko nie będziesz chciał.

Pełnia księżyca w Lwie - horoskop dla Wodnika

W każdym związku odgrywamy jakąś rolę - czy to prywatnie, czy w pracy. Podczas tej pełni zastanawiać się będziesz, czy aby nie zostałeś obsadzony w roli, na którą się nie pisałeś. Być może nadszedł czas, aby przeprowadzić otwartą i szczerą rozmowę na temat wszelkich frustracji. W pracy, w związku? Może to czas na konfrontację i decyzję, czy wciąż jest ci po drodze z taką sytuacją. 

Pełnia księżyca w Lwie - horoskop dla Ryb

Wellness jest twoim priorytetem podczas pełni księżyca w Lwie. Twoje empatia i tendencje do poświęcania się innym i dla sprawy przeszkadzają ci w stawaniu we własnej obronie. Pamiętaj, że twoje potrzeby są tak samo ważne jak potrzeby wszystkich innych. Nie zaprzeczaj ani nie minimalizuj tych pragnień i późniejszych uczuć, tylko po to, żeby uniknąć konfliktu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | horoskop | pełnia księżyca

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy