Klaudia El Dursi zachwyca na fotkach z Saint Tropez

Klaudia El Dursi, modelka i jedna z najbardziej lubianych polskich prezenterek podzieliła się z fanami fotkami z Saint Tropez i znów zachwyciła. Gwiazda pozuje na nich w podkreślającej kształty sukience i zbiera mnóstwo komplementów.

Klaudia El Dursi regularnie zachwyca fanów stylizacjami
Klaudia El Dursi regularnie zachwyca fanów stylizacjami KurnikowskiAKPA

Klaudia El Dursi prowadzi obecnie program "Hotel Paradise" - wspiera uczestników, spotyka się z nimi na "Rajskich Rozdaniach" i sędziuje konkursy na plaży. Gdy uczestniczki programu biegają po niej ubrane tylko w skąpe bikini, Klaudia zachwyca imponującymi kreacjami - wybiera długie , kolorowe suknie i buty na wysokich obcasach. Jak się okazuje, na urlopach również nie rezygnuje ze spektakularnych kreacji - właśnie wrzuciła na Instagrama zdjęcia z Saint Tropez, na których zachwyca w w podkreślającej kształty sukience.

Klaudia el Dursi na zachwycających fotkach z Saint Tropez

Klaudia El Dursi podzieliła się z fanami serią fotek z Saint Tropez. Na kilku z nich pozuje w pięknej, mocno wydekoltowanej, jasnej sukni, która idealnie podkreśliła jej perfekcyjną figurę. Nie zabrakło także zdjęć w białym stroju bikini i długiej, białej, plażowej spódnicy.

Fani natychmiast zasypali gwiazdę komplementami:

- "Nieziemska", "Ale pięknie wyglądasz", "Idealna", "Jak zawsze uśmiechnięta", "Gwiazdeczka", "Bosko" - piszą zachwyceni.

Wam też podoba się Klaudia w plażowym wydaniu?

Zobacz również: 

Tak działa mechanizm "zajadania" stresu. Nowe ustalenia australijskich naukowców Newseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas