Reklama

Reklama

Hucznie zaczęła urlop! Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się na Instagramie

Dla Małgorzaty Kożuchowskiej to z pewnością intensywny czas. Gwiazda zdradziła, że teraz wybiera się na zasłużony wypoczynek. O swoich planach poinformowała w mediach społecznościowych. Chociaż aktorka pisze o „resecie i ładowaniu akumulatorów”, urlop zaczęła dość hucznie. Wszystkim pochwaliła się na Instagramie. Oczywiście w zachwycającej stylizacji.

Ostatni czas jest dla Małgorzaty Kożuchowskiej naprawdę intensywny. Premiera filmu "Zołza", wywiady, próby... Nic dziwnego, że popularna polska aktorka zdecydowała się wybrać na zasłużony wypoczynek. O swoich planach poinformowała fanów na swoim Instagramie.

Zobacz: Karolak zarabiał w serialu więcej od Kożuchowskiej. Sprawa wyszła na jaw

Małgorzata Kożuchowska hucznie zaczęła urlop

Małgorzata Kożuchowska co prawda nie unika medialnych imprez, ale niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. W mediach społecznościowych próżno szukać zdjęć czy relacji na ten temat. Aktorka stara się chronić zwłaszcza prywatność jej syna, Jana Franciszka. Tym razem gwiazda zrobiła mały wyjątek. Bo chociaż Kożuchowska w mediach społecznościowych napisała o "resecie i ładowaniu akumulatorów", swój urlop zaczęła od hucznego przyjęcia urodzinowego swojego syna.

Reklama

- Moi drodzy! Za mną bardzo intensywny czas. Próby, premiery, wywiady. Czas na odpoczynek: reset i ładowanie akumulatorów. Najlepiej w gronie kochanych najbliższych osób. Odpoczynek zaczęłam, celebrując ósme urodziny mojego synka, Jasia! Było cudownie - napisała Małgorzata Kożuchowska.

W odpowiedzi fani pospieszyli z życzeniami urodzinowymi dla syna aktorki. Oprócz tego tradycyjnie komplementowali Kożuchowską.

Zobacz również: Kris Jenner pozostawi po sobie makabryczny spadek. Córki były w szoku!

Małgorzata Kożuchowska zachwyca jesienną stylizacją

Gwiazda swój wpis na Instagramie opatrzyła dwiema fotografiami - na obu widzimy, jak uśmiechnięta gwiazda łapie promienie październikowego słońca. Oczywiście w jesiennej stylizacji. Aktorka po raz kolejny zachwyciła wyczuciem stylu. Zobaczcie!

***

Zobacz również:

Tak najmodniejszy płaszcz sezonu nosi Małgorzata Socha. To hit tej jesieni!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy