Travis Barker zrobił kolejny tatuaż dla Kourtney Kardashian. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół

Travis Barker po raz kolejny postanowił wyrazić swoją miłość do Kourtney Kardashian. Słynny perkusista do swojej kolekcji tatuaży dołączył kolejny. Muzyk opublikował na Instagramie zdjęcie prezentujące jego najnowsze dzieło. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół.

Kourtney Kardashian i Travis Barker darzą się płomiennym uczuciem
Kourtney Kardashian i Travis Barker darzą się płomiennym uczuciemGregg DeGuire/FilmMagicGetty Images

Dla Kourtney Kardashian i Travisa Barkera ubiegły rok z pewnością był intensywny. Para wzięła ślub, o którym rozpisywały sięmedia na całym świecie. Pod lupę brano również kreacje, które Kardashian miała na sobie we włoskim Portofino.

Celebrytka paradowała w sukience z Matką Boską, a jej wizerunek pojawił się również na welonie który dobrała do sukienki. Więcej na ten temat w artykule Kourtney Kardashian pokazała ślubne zdjęcia. Podobnej kreacji nie miał nikt inny!

Travis Barker zrobił kolejny tatuaż dla Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian i Travis Barker uchodzą za jedną z najgorętszych, ale i najbardziej zgodnych par w show-biznesie. Para co krok pokazuje, jak płomiennym uczuciem się darzy - w mediach społecznościowych chętnie publikują wspólne zdjęcia.

Niedawno Travis Barker opublikował serię zdjęć na Instagramie. Na dwóch z nich widzimy jego nowy tatuaż dedykowany Kourtney. Nowe dzieło z pewnością rzuca się w oczy, bo nie jest to dyskretne i symboliczne dzieło.

Na pierwszej z fotografii widzimy Kourtney, która robi sobie selfie w lustrze. Za celebrytką ukrywa się jej mąż. Na kolejnych zdjęciach pojawia się już sam Barker. Znany perkusista pozuje bez koszulki i podciąga nogawkę spodenek, aby zaprezentować obserwatorom nowy tatuaż prezentujący oczy Kourtney Kardashian.

Zobacz również:

Nowy tatuaż Travisa Barkera. Internauci podzieleni

Zdania internautów są podzielone, co widać w komentarzach pod postem. "Wybacz, nie widzę oczu Kourtney, a bardziej oczy Kim", "Wyglądają jak oczy Michaela Jacksona z okładki albumu "Dangerous", "Piękny tatuaż, Kourtney ma niesamowite oczy!", "Nie wyglądają jak jej oczy", "Wyglądają jak oczy Kim".

Kourtney Kardashian i Travis Barker: tak to się zaczęło

Kourtney Kardashian i Travis Barker na każdym kroku podkreślają, jak bardzo się kochają
Kourtney Kardashian i Travis Barker na każdym kroku podkreślają, jak bardzo się kochająGilbert Carrasquillo/GC ImagesGetty Images

Kourtney Kardashian to najstarsza z sióstr z klanu Kardashian-Jenner. Przez wiele lat była w związku ze Scottem Disickiem. Wspólnie doczekali się 3 dzieci  - synów Masona Dasha i Reigna oraz córkę Penelope. Nigdy nie podjęli decyzji o zalegalizowaniu swojego związku. Gdy najmłodszy syn miał 3 lata, postanowili się rozstać.

Celebrytka zaczęła się spotykać z Travisem Barkerem, z którym znała się od dawna. Po latach znajomości zaiskrzyło, a w 2021 roku muzyk oświadczył się Kourtney na plaży w Kalifornii.

Kourtney Kardashian zdradziła, ile waży

Kourtney wyznała niedawno, że dopiero teraz akceptuje swoje ciało. Niegdyś żaliła się, że przez rozpoczęcie procedury in vitro przytyła. Travis pomógł jej w zaakceptowaniu swoich obecnych kształtów.

- Posiadanie partnera, który mnie zawsze wspiera i komplementuje, pomogło mi w pełni zaakceptować zmiany. Teraz je uwielbiam - wyznała Kourtney. - Travis każdego dnia powtarza mi, że jestem idealna. Długo zajęło mi, by czuć się dobrze i szczęśliwie z tymi zmianami. Teraz lubię siebie w "większej wersji" - dodała.

Celebrytka zdradziła, ile obecnie waży.

- Dawniej ważyłam 43 kilogramy, a później moją normalną wagą stało się 48 kilogramów. Obecnie ważę 52 kilogramy. Dawniej skupiałam się tylko na cyferkach... Teraz lubię swoje kształty. Tak naprawdę, gdy jestem super szczupła, oznacza to tak naprawdę, że nie jestem szczęśliwa - powiedziała Kardasian.

Kourtney Kardashian opowiedziała o swoich zmaganiach z zaakceptowaniem swojej wagi
Kourtney Kardashian opowiedziała o swoich zmaganiach z zaakceptowaniem swojej wagiBackgrid/East NewsEast News

***

Czym jest tantra? Riya Sokół u Katarzyny Zdanowicz INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas