Horoskop na święta dla wszystkich znaków zodiaku. To nie będzie łatwy czas dla Panny

To tylko trzy dni, za to niezwykle ważne w kalendarzu. Spokój, błogość, dobre jedzenie i same pozytywne myśli - tak chcielibyśmy, żeby wyglądały nasze święta. Czy tak się stanie? Wiele zależy od nas, ale warto zerknąć na wskazówki i odpowiednio wcześniej wiedzieć, na co ewentualnie uważać i co może nas wytrącić z tej błogiej równowagi. Sprawdź swój horoskop na święta Bożego Narodzenia!

Horoskop na święta. To nie będzie łatwy czas dla Panny
Horoskop na święta. To nie będzie łatwy czas dla Panny123RF/PICSEL

Horoskop na święta - Baran

Jowisz i Uran czuwają nad tobą i pomagają ci w podejmowaniu decyzji. Zachowaj szczególną ostrożność w okresie świątecznym, zwłaszcza, jeśli masz w planach podróż. Aby spędzić ten czas bezstresowo, unikaj trudnych tematów - bezwzględnie zakazane są tematy polityczne i te związane z polską reprezentacją piłkarską. Bez względu na twój stan cywilny, miłość wisi w powietrzu!

Horoskop na święta - Byk

Wydaje się, że wokół ciebie skumuluje się teraz dobra energia. Poczucie szczęścia i pewnego rodzaju nagrody będzie ci towarzyszyć w tym pięknym czasie. W pracy może być gorączkowo przez kumulujące się nieplanowane zadania, ale paradoksalnie wyjdzie ci to na dobre, jeśli tylko podejdziesz do tego z pozytywnym nastawieniem. Ewentualne niepowodzenia obrócą się tylko na lepsze i mogą nawet okazać się korzystne.

Horoskop na święta - Bliźnięta

Doświadczysz stresu w czasie tych świąt. Powód? Twoja potrzeba monitorowania i kontrolowania wszystkiego i wszystkich. Musisz wciąż sprawdzać, czy wszystko jest ok?  Twój partner zasugeruje, abyś się zrelaksowała, bo poziom stresu spowoduje naprawdę poważne napięcia w waszym związku. Chociaż na twojej twarzy nie zabraknie uśmiechu, a w sercu szczęścia, pod koniec dnia poczujesz zmęczenie. Naucz się mówić: nie. Ty też zasługujesz na relaks.

horoskop
horoskop123RF/PICSEL

Horoskop na święta - Rak

Boże Narodzenie będzie idealną okazją do spędzenia prawdziwie jakościowego czasu z rodziną i dziećmi. To dla ciebie doskonała wiadomość, bo uwielbiasz takie chwile. Nie będzie żadnych napięć ani konfliktów, dni mijać będą bez żadnych problemów, jedzenie będzie fantastyczne, wszyscy będą zadowoleni z prezentów, nastrój będzie iście świąteczny. Wesołych Świąt, Raku.

Horoskop na święta - Lew

Lwy będą miały bezproblemowe święta, ponieważ są tak dobrze zorganizowane, że nie ma opcji, żeby coś poszło nie tak. Jeśli jednak planujesz odwiedzić przyjaciół lub krewnych, sprawdź swój samochód przed wyjazdem. Niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy nie, Wenus zadba o to, by dzień był pełen miłości.

Horoskop na święta - Panna

To będzie trudny czas, twoją uwagę od świąt mogą odciągnąć sprawy przyziemne, być może finansowe. Czyżby nie udało się zapanować na świątecznymi wydatkami na prezenty i przygotowania? Ale nie martw się zbytnio, jeśli wpadniesz w kłopoty finansowe, możesz polegać na swoich przyjaciołach i rodzinie.

Horoskop na święta - Waga

Boże Narodzenie będzie trochę trudne dla osób urodzonych pod znakiem Wagi, ponieważ będą one rozdarte między rozkoszowaniem się magią świąt i stresowaniem się przygotowaniami, zwłaszcza tymi kulinarnymi. Twój partner chce, abyś się odprężyła i cieszyła dniem, ale twoje zdenerwowanie może powodować pewne napięcia.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 11 kwietnia
Horoskop dzienny na poniedziałek, 11 kwietnia123RF/PICSEL

Horoskop na święta - Skorpion

Niestety nie będziesz w najlepszym nastroju w te święta. Będą ci towarzyszyć niepokój i stres, zamarzy ci się ucieczka od tego całego świątecznego zamieszania. Postaraj się mimo wszystko wejść w świąteczny nastrój - zrób to dla swojej rodziny.

Horoskop na święta - Strzelec

Horoskop na święta - Koziorożec

Pomimo tego, że nie wszystko pójdzie zgodnie z planem, Koziorożcu, nadal będziesz miał wspaniałe Święta! Merkury może pokrzyżować twoje plany, sprawić, że wszystko się nieco opóźni i być może doprowadzi do kłótni i sporów między członkami rodziny. Na szczęście trudności wkrótce znikną i wszystko będzie cudownie!

Horoskop na święta - Wodnik

Miesiąc jako całość będzie miał wiele wspólnego z miłością. Będziesz rozpieszczany idealnymi prezentami świątecznymi, Wodnika, ale dasz także drogie prezenty swoim przyjaciołom i rodzinie, nie biorąc pod uwagę limitu cenowego. Przed tobą czas spokoju, długich chwil z rodziną, pysznych potraw i być może wspaniałej wycieczki.

Horoskop na święta - Ryby

Możesz polegać na swoich przyjaciołach i rodzinie, kiedy tylko ich potrzebujesz. Relacje, które tworzysz są teraz silniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Możesz doświadczyć problemów finansowych, ale to raczej nic poważnego. Ogólnie rzecz biorąc, Boże Narodzenie będzie cudowne, bo będziesz ze swoją kochającą rodziną, ale poczujesz też brak kogoś, kogo już nie ma.

Czytaj też:

„Ewa gotuje”: Ribollita. Włoska zupa chlebowaPolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas