Reklama

W dniu ślubu ważyła 220 kg. Postanowiła schudnąć, bo nie mogła zajść w ciążę. Tak dziś wygląda

Lexi Reed przez całe życie zmagała się z nadwagą. W dniu swojego ślubu ważyła 220 kilogramów. Dwa lata temu kobieta wraz z mężem podjęła decyzję: czas zawalczyć o własne zdrowie. Amerykanka efekty metamorfozy prezentuje w mediach społecznościowych.

- Cześć! Na imię mi Lexi i w 2016 roku rozpoczęłam tę podróż, ważąc 220 kilogramów. W trakcie dwóch lat straciłam ponad 140 kilogramów i chociaż część tamtej wagi zyskałam z powrotem, nadal jestem szczęśliwa, że żyję. Żyję, chociaż bałam się, że nie dotrwam do swojej 30 i nigdy nie wrócę do miejsca, w którym byłam - napisała na Instagramie 30 września 2021 roku Lexi Reed.

Ważyła 220 kg. "Nigdy nie jest za późno, by coś zmienić"

32-letnia obecnie Lexi Reed efekty swojej metamorfozy prezentuje w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 1 mln użytkowników. Amerykanka na swoim profilu chętnie dzieli się motywującymi wpisami i pokazuje, jak w jej przypadku wygląda proces odchudzania.

Reklama

Reed przez całe swoje życie zmagała się z nadwagą. W dniu ślubu ważyła 220 kilogramów, a jej partner, Danny - 130 kilogramów. Dwa lata temu, wspólnie zdecydowali, że to już czas, by zawalczyć o siebie i własne zdrowie. 

Amerykanka musiała poddać się zabiegom chirurgicznym, aby usunąć nadmiar skóry. Co więcej, kobieta musi regularnie poddawać się dializom, ponieważ jej nerki przestały pracować, w 2022 roku przeszła też poważną operację. Gdy wracała do zdrowia i pełni sił, napisała na Instagramie, że nie może się doczekać, gdy "wróci na siłownię".

Pomimo wielu przeciwności, 32-latce udało się zrzucić 140 kilogramów.  

Zobacz też: Lekarka schudła ponad 45 kilogramów. Wykluczyła z diety jeden produkt

"Nie wyobrażam sobie życia bez niego"

Amerykanka zaznacza, że jej mąż, Danny, nigdy nie zwracał jej uwagi na to, że powinna schudnąć. Jej ukochany zawsze ją wspierał i nie próbował jej zmieniać.

- Kocham mojego męża, który jest ze mną od ponad 10 lat. Powiedział, że dostanę jego numer za pierwszym razem, gdy jeszcze nawet nie wiedziałam, że chcę go mieć - zażartowała na Instagramie Lexi Reed.

W innym poście, opublikowanym z okazji szóstej rocznicy ślubu, przyznała:

- Jest moim przyjacielem, miłością mojego życia. Nie wyobrażam sobie życia bez niego. Dzień, w którym wzięliśmy ślub, był dla mnie jednym z najlepszych dni mojego życia. Nigdy nie zapomnę tamtego dnia. Kocham nasze wspomnienia i nowe życie, jakie razem budujemy - napisała Lexi Reed.

Zobacz też: Violetta Arlak schudła 20 kilogramów. Gwiazda "Rancza" przestrzegała żelaznej zasady

Postanowiła schudnąć, bo nie mogła zajść w ciążę

Jedynym problemem było wówczas znalezienie pasującej sukni ślubnej. Waga nie była dla niej problemem do momentu, gdy wspólnie z mężem zaczęli się starać o dziecko. Dowiedziała się wówczas, że nadprogramowe kilogramy mogą być przeszkodą, jeśli chodzi o zajście w ciążę.

Dlatego też Lexi zdecydowała, że zawalczy o swoje zdrowie - wspólnie z mężem przeszli na dietę i zaczęli chodzić na siłownię.

Zobacz też: Dieta baletnicy. Oszałamiający efekt osiągnięty kosztem zdrowia?

Schudła 220 kg. Teraz jest inspiracją

Amerykanka chętnie publikuje zdjęcia z siłowni i pokazuje, że droga do zrzucenia zbędnych kilogramów nie wygląda tak kolorowo. Lexi nie stroni od pokazywania kadrów, które pokazują, jak zmieniło się jej ciało po sporej utracie wagi.

- Chodziłam po plaży w zeszłym tygodniu i czułam się trochę niepewnie z moją zwisającą skórą. Wtedy przypomniałam sobie, że to nie ma znaczenia, jaki miałam rozmiar i fakt, że nosiłam stroje kąpielowe o dwa rozmiary większe, gdy ważyłam więcej niż teraz. Pamiętałam, że nikt mnie nie znał. Ludzie mogli się gapić, jeśli tego potrzebowali. Pamiętam, że zmagałam się nawet z chodzeniem po bloku, a co dopiero po plaży. Przypomniałem sobie, że do siłowni weszłam, ważąc 220 kilogramów. Miałam jednak wysoko uniesioną głowę i ćwiczyłam najciężej ze wszystkich. Bądźcie dla siebie mili! - zaapelowała na Instagramie Lexi Reed.

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: odchudzanie | dieta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy