Reklama

Reklama

Wielki horoskop 2017 - Skorpion

Im dalej, tym lepiej – tak możesz sobie powiedzieć, gdy nastanie Nowy Rok! Bo dla ciebie jego finisz zapowiada się w wielkim stylu. Pierwsze pół roku to czas przygotowań.

Życie osobiste

Prognozę dla ciebie, bez jakichkolwiek wątpliwości, nazwać można optymistyczną. Planety wykażą najpierw neutralną życzliwość potem zaś wyjątkową łaskawość. Do jesieni położenie Jowisza w znaku Wagi pozwoli ci doprowadzić do końca stare wątki w życiu, wyplątać się ze wszystkiego, na czym, mówiąc metaforycznie, data przydatności już się zatarła, włączając w to związki bez przyszłości, które przeminą bez żalu. Odkryjesz, że świat i życie kryją w sobie bogactwo możliwości, a tylko nasze wewnętrzne ograniczenia nie pozwalają nam tego zauważyć. Niewykluczone, że postanowisz więc skorygować swoją skalę wartości. Warto przy okazji pozbyć się jakichś wydumanych kompleksów i lęków, które sprawiają, że być może do tej pory obawiałaś się zbudowania bliskiej, serdecznej relacji z drugą osobą. Wejdź w kontakt z własnymi uczuciami, bądź szczera wobec siebie, a zobaczysz, jak wiele się zmieni.

Reklama

W październiku w twoim znaku zawita dostawca szczęścia Jowisz. Wtedy właśnie zacznie się koncert spełnionych marzeń. Warto wiedzieć, o co go poprosić. Dla singielek, również z odzysku, jest szansa na miłość przez duże M. Chyba o to zawsze ci chodziło? W dobrych związkach warto zawczasu zastanowić się, przez chwilę, dokąd prowadzi was wspólna droga. Może przyda się jakaś korekta i wybierzecie bardziej atrakcyjny kierunek? Postanowicie wprowadzić więcej inspiracji, zerwiecie z czymś, co okazało się już nużące? Na przykład zmienicie nieco środowisko, poszukując ludzi bardziej kreatywnych, weselszych, bardziej otwartych?

Końcówka roku zacznie sprzyjać także bardzo ambitnym planom. Na przykład spełnicie wspólne marzenie o dalekiej podróży. A jako że swoje trzy grosze wtrąci wkrótce życzliwy Saturn, pora pomyśleć o rodzinnych inwestycjach. Może należy zrobić kapitalny remont, a może zmienić mieszkanie na większe, pomyśleć o kupnie działki? Niektóre Skorpiony, zyskując niezbędne poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa, podejmą świadomą decyzję o rodzicielstwie.

Praca i pieniądze

Nie czekają na ciebie żadne poważniejsze pułapki w drodze do sukcesu. Wręcz przeciwnie – pierwsze miesiące roku zapowiadają się spokojne, więc warto doprowadzić do szczęśliwego finału to, co zaplanowałaś i rozpoczęłaś w ubiegłym roku. To ważny etap, ponieważ po wakacjach kosmiczne układy ulegną zmianie i czas zacznie sprzyjać rozpoczynaniu nowych projektów. Sama rozumiesz, że im większy porządek będzie panował w twoich sprawach i im więcej odhaczonych pozycji znajdzie się na liście zadań, tym lepiej uda ci się wykorzystać pojawiające się potem szanse. Wśród nich może błysnąć: perspektywa awansu, jakieś znaczące wyróżnienie skutkujące podwyższeniem poprzeczki, sukces we własnym biznesie, okazja wybicia się i tak dalej.

Oczywiście jeśli masz już przed sobą jakiś ambitny cel – jego realizacja znajdzie się w pakiecie premium przyznanym ci przez Jowisza, który od października osobiście włączy się do akcji, nadając twoim sprawom niesamowite przyspieszenie. Wokół ciebie pojawić się mogą zupełnie nowe osoby, a wraz z nimi bardzo ciekawe pomysły, nowe zainteresowania oraz nowatorskie spojrzenie na rzeczywistość. Dzięki temu zaczniesz inaczej rozwiązywać problemy, twórczo podejdziesz do spraw do tej pory rutynowych.

Uświadomisz sobie również, że to myśl jest siłą sprawczą w naszym życiu. To jak wyobrażamy sobie świat i swój sukces, który wyznacza nam kierunek, dokąd podążać. Jowisz pozostanie w tak korzystnym dla ciebie położeniu przez cały niemal rok następny. więc bez strachu i zahamowań, a już wkrótce pojawią się bardzo wymierne efekty. Ambicjonalne i finansowe. Twój autorytet, a także krzywa zarobków wzrosną. Nie obawiaj się, że będziesz tym wszystkim tak zaaferowana, że całkiem zabraknie ci czasu na życie prywatne i czas dla rodziny. O nie, nie będzie tak źle!

Zdrowie i forma

Otrzymasz w prezencie dużo większą niż zwykle siłę do pozytywnego myślenia. Jowisz da ci oparcie, wzmocni twoje zdrowie, a szczególnie system nerwowy. Wygospodaruj nieco czasu na takie zajęcia jak medytacja albo joga. Praktyki podnoszące koncentrację bardzo ci się teraz przydadzą. Planety obdarzą cię również niezwykłą energią i doskonałą kondycją, więc problemy zdrowotne np. infekcje wirusowe, pokonasz z łatwością.

Ważne!

Skorpiony urodzone między 8 a 13 listopada mogą liczyć na najwięcej życiowych możliwości w tym roku. Korzystacie ze wsparcia Plutona, który pomoże pokonać każde ograniczenie i grać o dużą stawkę. Osoby, które przyszły na świat między 1 a 6 listopada mogą liczyć z kolei na swoją wyjątkową intuicję. To prawdziwy skarb!

Twój anioł to Bardiel

Co sprawia, że ten potężny anioł zaopiekował się właśnie tobą? Rozumie on szczególną naturę Skorpiona, który często czuje się outsiderem, gdy walczy o ideały. Osoby spod twojego znaku nie cofają się przez ryzykiem, a bezkompromisowość przysparza im czasem wrogów. Dlatego potrzebują silnego orędownika, który pojawia się, gdy musimy mobilizować siły. Ziemską misją Bardiela jest uczenie ludzi wybaczania i zapominania przykrości. Anioł ten przysyła do ciebie ludzi – pomocników godnych zaufania. We wtorek, w dniu Marsa, jego moc jest szczególnie silna. Więc jest to dobry dzień, by powierzyć mu swoje troski.

Sprawdź również horoskop dla:

Barana

Byka

Bliźniąt

Raka

Lwa

Panny

Wagi

Strzelca

Koziorożca

Wodnika

Ryb


Świat kobiety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy