Reklama

Reklama

Wielki horoskop 2017 - Panna

Planety tworzą skomplikowane układy, więc nie będzie to dla Panien beztroski i łatwy czas. Przyda się rozsądek i życiowa ostrożność. I nie obawiaj się, dasz radę!

Życie osobiste


W najbliższych miesiącach scenariusz twojego życia osobistego będzie przypominał raczej reality show, a nie hollywoodzki romans w wielkim stylu. Związana? Niewykluczone, że remont lub budowa domu, tak zwane urządzanie się albo powiększenie się rodziny, będą sprawą priorytetową i niewiele czasu oraz energii zostanie na przyjemności. W niektórych układach możliwe są kryzysy. Jeśli twój partner daje ci prawdziwe powody do poddawania w wątpliwość siły łączących was uczuć, należy dążyć do prawdy. W większości stanie się ona wyzwalająca, nawet jeśli któreś z was zrobi zdecydowany ruch w kierunku drzwi. Jeżeli jednak masz tylko nieokreślone wątpliwości czy dalej razem wam pod drodze, nie panikuj, nie pisz od razu rozwodowego pozwu! Może jest to po prostu ten moment, w którym warto zweryfikować wzajemne oczekiwania, porozmawiać otwarcie, zaakceptować fakt,że wasze relacja ewoluuje od romantycznych wyobrażeń do codziennego, prozaicznego życia we dwoje.

Reklama


Wolne Panny nie powinny spieszyć się teraz z decyzjami, przesądzającymi o dalszej przyszłości. Szczególnie jeśli nie znają odpowiedzi na wiele ważnych pytań lub jeśli, co gorsze, czują, że coś jest nie tak. Pozostając w orbicie zwodniczych układów planet, możesz złapać w swoje sieci beztroskiego motylka lub związać się z kimś, kto nie ma ci nic do zaoferowania. Strzeż się osób gnanych wewnętrzną pustką! Daj sobie czas, przyglądaj się sytuacji. Działaj w swoim dobrze pojętym interesie. Przecież pragniesz szczęścia,a nie rozczarowania! Począwszy od wakacji klimat zdecydowanie się ociepla.

Pary, które stawiły czoło rzeczywistości, odkryją, że miłość przetrwała ochłodzenie, że znowu wypuszcza zielone listki! Twoje wyczucie dotyczące nowych relacji także się poprawi.Zaczniesz przyciągać do siebie atrakcyjnych i wartościowych partnerów. Przyszła pora na historie z happy endem!

Praca i pieniądze

Neptun w opozycyjnym znaku Ryb może zakłócić twoje zazwyczaj trzeźwe spojrzeni na rzeczywistość. Również służbista Saturn w znaku Strzelca będzie nastawiony do ciebie mało życzliwie z upodobaniem punktując twoje potencjalne uchybienia. Tak więc słabe rozeznanie w rzeczywistości plus opór materii stwarzają spore ryzyko wpadki.

Jeżeli pracujesz na etacie, nie poprzestawaj na robieniu dobrego wrażenia, bo choć wychodzi ci to znakomicie, szef szybko odkryje, że to improwizacja, wynikająca z braku przygotowania. Nie wychylaj się też z pomysłami, dopóke i nie będziesz pewna,że jesteś w stanie obronić ich przed kontrargumentami konkurencji.

Jeśli jesteś Panną, która kieruje własnym biznesem, nie jest to czas na brawurowe rozgrywki. Wielkie plany muszą poczekać i to niewykluczone, że aż do końca wakacji.Wtedy bowiem aura wokół ciebie odmieni się korzystnie. Tymczasem działaj ostrożnie,konsekwentnie i wytrwale, szczegółowo analizując każde posunięcie. Na szczęście dobrze to potrafisz. I nawet jeśli spieszy ci się do celu, nie ryzykuj wybierając drogę na skróty. Możesz zabłądzić i wtedy trudno będzie znaleźć właściwą trasę. Trudno. Pracuj w swoim tempie i nie frustruj się, że cię wyprzedzają. Gdy idzie się wolniej, widzi się więcej, a to cenna umiejętność.

Być może niektóre plany warto zmodyfikować, zmienić kierunek, dostosować się do sytuacji. W finansach opłaci się oszczędność.Gwiazdy odradzają wspieranie się pożyczkami. Lepiej zacisnąć nieco pasa, okaże się, że potrzebujesz mniej, niż sądziłaś. Mądrzej będzie patrzeć w przyszłość i zamiast doraźnych korzyści wybrać jakiś większy finansowy cel. Jesienią zauważysz, że sytuacja zacznie się poprawiać. Minie uczucie dreptania w miejscu, pojawią się nowe pomysły i okazje do ich realizacji. Także kranik z gotówką zacznie się odkręcać i wszystko wskazuje na to, że źródełko nie wyschnie zbyt szybko. Możesz także powrócić do ambitniejszych planów. Okoliczności zaczynają im sprzyjać!


Zdrowie i forma

Gromadź energię i rozsądnie rozkładaj siły, pamiętając o systematycznym wypoczynku. Staraj się zawsze kłaść przed północą, bo na zmęczenie szybko zareagujesz spadkiem kondycji. Wygospodaruj trochę czasu dla siebie, na relaks i drobne przyjemności.

Nie zaniedbuj również badań profilaktycznych. No i cokolwiek się dzieje, zachowaj zdrowy dystans, nie stresuj się z byle powodu. Zadbać powinnaś również o racjonalne odżywianie i oczyszczanie organizmu.

Ważne!

Najlepsze prognozy są dla Panien z 6-10 września. Sprzyja wam Pluton, planeta transformacji, która sprawia,że nawet mniej sprzyjające sytuacje staną się wyjątkowo korzystne. Będą one punktem wyjścia do konstruktywnych zmian. Panny urodzone po 10 września najłatwiej mogą pomylić obraną drogę. Powinny więc unikać zwodniczych wpływów i mieć oczy szeroko otwarte.

Twój anioł to Hamaliel

Podjął się opieki nad osobami spod znaku Panny, ponieważ ceni ich pracowitość, obowiązkowość i poważny stosunek do życia. Jednocześnie dobrze wie, że potrzebują one otuchy oraz umiejętności spojrzenia na świat z szerszej perspektywy.

Misją Hamaliela jest uczenie ludzi, by potrafili machnąć ręką na drobiazgi, odróżniali sprawy istotne od tych, których znaczenie jest pozorne i by nie zatracali się w małostkowych problemach dnia codziennego. Komunikuj się z nim w środę, gdyż jest to dzień Merkurego, który także jest opiekunem Panien. Pomoże ci dostrzec pozytywne strony każdej sytuacji i słuszne wnioski.

Sprawdź również horoskop dla:

Barana

Byka

Bliźniąt

Raka

Lwa

Wagi

Skorpiona

Strzelca

Koziorożca

Wodnika

Ryb
Świat kobiety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy