Reklama

Reklama

Wielki horoskop 2017 - Koziorożec

Znaj właściwe proporcje i ciesz się tym, co masz – oto twoje zadanie na ten rok. Szczodre planety będą służyć ci, dopóki w niczym nie przekroczysz miary.

Życie osobiste

Dla większości Koziorożców zapowiada się dobry i bezpieczny okres w relacjach. Warto jednak pomyśleć o inspirujących formach wspólnego spędzania czasu, bo nuda to czasem większe zagrożenie dla miłości niż zdrada. Dopóki między wami iskrzy, nic i nikt nie zdoła poważnie was rozdzielić. Warto więc dbać o wzajemną atrakcyjność, mieć plany, przeżywać wspólne przygody, np. wybrać się w podróż. Nieistotne, czy będzie ona daleka. Ważne, że spędzicie ten czas we dwoje, z dala od zwykłych spraw. Jeśli już trochę się od siebie oddaliliście, zawróćcie z tej drogi! Zainteresuj się uczuciami partnera. Wspólne życie to nie tylko zarządzanie codziennością. Zapytaj, co go martwi, o czym marzy? To będzie wstęp do większej bliskości i tak, krok po kroku, odbudujecie waszą relację aż do stanu harmonii.

Reklama

 Jeżeli jesteś singielką i uważasz, że brak ci szczęścia w miłości, zainicjuj zmianę swojego podejścia do bliskich. Jeśli doświadczasz trudności, pierwszym krokiem powinno być przeanalizowanie własnego charakteru. Nawet, gdy problemy wydają się przychodzić z zewnątrz, w istocie odzwierciedlają one ukryte aspekty twojego ja. Przykład? Jeśli często wchodzisz w związki z osobami, które cię ranią, sprawiają zawód, może w istocie ty sama obawiasz się stworzyć bliską więź. Dlatego nieświadomie przyciągasz osoby, które uniemożliwiają ci zbudowanie jej. Myślisz, że wciąż trafiasz źle, a ty po prostu wybierasz taki scenariusz. Ludzka natura jest doprawdy skomplikowana.

Spróbuj spojrzeć wnikliwiej, a zaczniesz lepiej rozumieć, co dzieje się w twoim życiu. To pierwszy etap do zmian i pokonania obaw, które stanowią przeszkodę na twojej drodze do szczęścia. A gdy już nabierzesz wiary w dobry obrót spraw, idź tam, gdzie słychać gwar i śmiech. Nie odrzucaj zaproszeń! W najgorszym razie wypijecie wspólnie kawę i zaraz potem… zapomnicie o sobie. W najlepszym – ten dzień na zawsze pozostanie w waszej pamięci, będziecie wspominać go ze wzruszeniem i pozostaniecie razem przez długie, długie lata.

Praca i pieniądze

Jowisz w obszarze kariery zadba o sprzyjający klimat dla twoich życiowych planów. Pomoże pokonać wątpliwości, przekona do podjęcia inicjatywy, stworzy okazje do poznania nowych, interesujących ludzi. Jedyne, na co musisz uważać, to zachowanie właściwych proporcji. Pamiętaj, że czasem to, co miało być środkiem do celu, staje się celem samym w sobie i w tym momencie nie służy już rozwojowi. Wręcz przeciwnie – zaczyna nas ograniczać. Pieniądze i rzeczy, dzięki którym mieliśmy żyć z większym rozmachem, stają się nadrzędną wartością w życiu, my zaś podporządkowujemy inne plany zarabianiu i posiadaniu. Jeśli ty nie przekroczysz tej granicy, wszystko dobrze się ułoży. Nie zakładaj, że skoro teraz ci się powodzi, to tak już zostanie aż do końca świata.

Zastanów się, zatrzymaj się na chwilę, a inspirujący wyobraźnię Neptun będzie cię wspierał. Twoje życie ma szansę zmienić się i wzbogacić. Nie zawężaj więc oczekiwań do codziennych, przyziemnych spraw. Przypomnij sobie, o czym marzyłaś, zacznij realizować to, czego pragnęłaś. Rzecz jasna – nie wystarczy chcieć i śnić na jawie. W sprawach zawodowych musisz stać się osobą bardziej aktywną, co zaowocuje większą swobodą podejmowania decyzji, nowymi możliwościami.

Dla Koziorożców „etatowych” pora na podróże służbowe, na intensywną naukę języków, na zgłębianie tajników nowoczesnych technologii i poznawanie ich praktycznych funkcji. Gdy wywiążesz się z tego trudnego zadania, twoja pozycja zawodowa zdecydowanie się poprawi. Nowe metody pracy pozwolą ci także szukać ciekawszego zajęcia, zyskać perspektywę awansu itp. Jeżeli pracujesz na własny rachunek, to masz do wyboru – obrastać w piórka lub inwestować przynajmniej większą część swoich zysków w doskonalenie i rozwój. Wybór należy do ciebie. Z pewnością jednak domyślasz się, co jest lepsze na dłuższą metę.

Zdrowie i forma

Będziesz odczuwać spokój wewnętrzny i cieszyć się sporym zasobem sił. Staraj się jednak prowadzić regularny tryb życia, bo to ci najbardziej służy, a dobrą formę pielęgnuj. Od czasu do czasu warto też skontrolować ogólny stan zdrowia. Jesteś dzieckiem żywiołu ziemi, więc służy ci kontakt z naturą, uprawianie ogródka, roślin doniczkowych w domu, a także chodzenie na bosaka po piasku i trawie. Zimą przyda się regularne odwiedzanie sauny.

Ważne!

Koziorożce, które przyszły na świat między 6 a 11 stycznia odczuwają obecnie silny wpływ Plutona, który może wprowadzić w ich życie wiele zmian na głębokim poziomie. To wysoka fala – może wynieść na szczyt lub pogrążyć! Z kolei osoby urodzone miedzy 12 a 17 stycznia nie będą się cieszyć pełnym spokojem. Uran nie raz wprowadzi nieoczekiwane zmiany do scenariusza. Przyda się sztuka improwizacji.

Twój anioł to Haniel

Ten anioł, który namawia ludzi do zabawy i spontanicznych zachowań może wydawać się obcy poważnym Koziorożcom. Ale on doskonale wie, że potrzebujesz zachęty, by uwolnić się od obaw przed ukazaniem wrażliwej strony swojej natury. Gdy walczysz z kompleksami albo ograniczającymi poglądami, które ci wpojono, poproś Haniela o wsparcie. Jego misją ziemską jest otwieranie serc i pokazywanie ludziom, że czas nie istnieje! Że w każdym wieku przeżywać można miłość i że nigdy nie jest za późno na odkrywanie drogi do szczęścia! Najlepsza na rozmowę z nim jest sobota, dzień, którym włada on na spółkę z Saturnem.

Sprawdź również horoskop dla:

Barana

Byka

Bliźniąt

Raka

Lwa

Panny

Wagi

Skorpiona

Strzelca

Wodnika

Ryb


Świat kobiety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy