Reklama

Reklama

Wielki horoskop 2017 - Lew

Planety jakby się umówiły, że w tym roku zapewnią ci koniunkturę. Czeka cię wiele dobrego. Korzystaj z szans, a wzmocnisz się duchowo i materialnie.

Życie osobiste

Zespół życzliwych planet otacza cię obecnie bezpiecznym parawanem, co oznacza, że kosmiczne burze ci nie grożą. W długotrwałych układach, w których jak wiadomo, miłość ma swoje przypływy i odpływy, teraz ponownie nadejdzie dobry, pogodny czas. Znów zaczniesz wyraźniej zauważać potrzeby partnera i odpowiadać na nie, a to nie pozostanie bez echa. Ty też poczujesz się adorowana. Życie nabierze nowych barw i znaczeń. Docenicie urok drobnych przyjemności.

Cieszycie się tym już od dawna? Jest dobrze? Nie ma powodu, by nie mogło być jeszcze lepiej! Teraz pojawią się okazje do uczynienia codzienności bardziej komfortową lub wręcz luksusową. Wszak lubisz Lwie podróżować przez życie pierwsza klasą. Mogą poprawić się warunki mieszkaniowe za sprawą remontu lub przeprowadzki do wygodniejszego i większego lokum. W grę wchodzą także okazje do zwiedzania odległych zakątków i bardziej ożywione życie towarzyskie, tak miłe osobom spod twojego znaku.

Reklama

Samotna? Wpływ optymisty Jowisza na twoje życie miłosne daje ci w tym roku szansę dokonania wewnętrznej przemiany. Nie cofaj się więc przed doświadczaniem życia na uczuciowym poziomie. Masz za sobą dość trudne emocjonalne chwile? Przyszedł czas, by odważnie przyjrzeć im się z bliska. Jeśli na przykład czyjeś odejście sprawiło, że poczułaś się zraniona i szukasz poczucia bezpieczeństwa w samotności, pojawienie się nowej osoby w twoim życiu uświadomi ci, że ten wybór był jedynie ucieczką, a nie rozwiązaniem. Podjęcie ryzyka ponownego zbliżenia się do kogoś da ci szansę pokonania obaw i lęków związanych z bliskością. Twój kolejny związek okaże się bogatszy o to piękne doświadczenie. To tylko przykład, jeden z wielu możliwych. Chodzi o to, że otrzymasz szansę przekształcenia swoich słabości (tak ci się wydaje) w źródło niezwykłej siły. Powinnaś z tego skorzystać. Miłość tylko czeka na twój zachęcający gest.

Praca i pieniądze

Jowisz znalazł się w obszarze związanym z nauką i wymianą myśli, Uran w sektorze rozwoju osobistego, Saturn w polu kreatywności - nic więc dziwnego, że niemal na każdym kroku będą pojawiały się nowe możliwości. Przyjaźnie nastawione planety rozbudzą drzemiące w tobie potencjały. Jeżeli masz okazję się uczyć, to wiedz, że szare komórki Lwów pracują teraz na najwyższych obrotach. Życzliwy Jowisz rozwinie twoją umiejętność właściwego kojarzenia faktów i co ważniejsze - wyciągania z nich właściwych wniosków. Możesz zdobyć bardzo cenną wiedzę oraz umiejętności, co zaprocentuje i to dość szybko.

Nie znalazłaś jeszcze swojego zawodowego status quo, nie wiesz, co chciałabyś robić? Pomyśl o niekonwencjonalnych zawodach. Może zostaniesz krupierem w kasynie, a może instruktorem jazdy konnej? Świat stoi przed tobą otworem, szczególnie jeśli ruszysz głową, wyjdziesz z inicjatywą. Jedynie oczekiwanie, że wszystko, co najlepsze, ktoś podrzuci prosto pod twoje drzwi, jest błędem, bo tak po prostu w życiu się nie zdarza... Choć być może otrzymasz interesującą propozycję i wtedy nie ma się nad czym zastanawiać. Tak czy siak, działaj i odważnie wędruj przed siebie, rozważając wszelkie drogi, bo wiele z nich prowadzi do celu.

Jeśli to, co znajdziesz nie zadowoli cię, nie przestawaj szukać. Fakt, że dobra passa będzie dopisywać - to jedno. Ale istotniejsze jest, że staniesz się odważniejsza i bardziej pomysłowa. Lwy "etatowe" zasłużą w tym roku na życzliwe spojrzenie swojego szefa. Wzrośnie twoja kreatywność, więc możesz bez żadnych kompleksów ubiegać się o wyższe stanowisko czy bardziej odpowiedzialną pracę. Pamiętaj tylko, że czasem awans wcale nie gwarantuje bardziej interesującej pracy, a jedynie wyższy prestiż. To, co prawda, też cię ucieszy, ale nie aż tak, jak nowe, ambitne wyzwania. Podejmij je.

Najbliższe miesiące nie powinny rozczarować cię finansowo. Praca przyniesie materialne efekty, pieniędzy będzie przybywać. Kup większą skarbonkę! Jeżeli masz ochotę wystartować z własną działalnością, to czas na to jest bardzo korzystny.

Zdrowie i forma

Będziesz w dobrej kondycji. To rok, w którym warto zadbać i o duszę, i o ciało, zbliżyć się do stanu wewnętrznej harmonii. Dbaj o siebie, bo atrakcyjny wygląd zawsze poprawia ci samopoczucie. Ze zdrowiem nie powinnaś mieć problemów, ale nie podchodź do wszystkiego tak ambicjonalnie. Nie zawsze musisz być pierwsza, najlepsza, najpiękniejsza. Pozwól i innym uszczknąć co nieco z kosmicznej puli szczęścia.

Ważne!

Najwięcej życiowych szans otrzymają w tym roku Lwice urodzone między 4 a 20 sierpnia. Podchodź z otwartością do wszelkich sytuacji, które wnoszą coś nowego. Ufaj swoim osądom. Nie cofaj się też przed odrobiną ryzyka, bo czasem warto zagrać va banqe!

Twój anioł to Werchiel

Podjął się opieki nad osobami spod znaku Lwa, bo ceni szlachetność, kreatywność i optymizm życiowy, a to cechy dzieci Słońca. Jego misją jest strzec ludzi przed próżnością i chciwością, które sprawiają, że schodzą oni ze ścieżki rozwoju, a ich luksusowe życie staje się złotą klatką. Anioł ten wspiera dążenie do odnajdywanie powołania, które daje szacunek ludzi i wewnętrzne poczucie spełnienia. Podsuwa inspirację i wskazuje dobrą drogę. Najlepszy dzień na komunikację z Werchielem to niedziela - dzień, którym opiekuje się Słońce, patron Lwów. Wołaj go, gdy czujesz, że potrzebujesz nadziei i zastrzyku optymizmu.

Sprawdź również horoskop dla:

Barana

Byka

Bliźniąt

Raka

Panny

Wagi

Skorpiona

Strzelca

Koziorożca

Wodnika

Ryb


Świat kobiety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy