Reklama

Wielki horoskop 2017 - Bliźnięta

Nie możesz włączyć automatycznego pilota, bo Neptun utrudnia ci orientację, a Saturn rozlicza z lekkomyślnych decyzji. Idź więc powoli i ostrożnie wybieraj drogę.

Życie osobiste

Z jednej strony życzliwy ci Jowisz skupia twoją uwagę na jasnych stronach życia, z drugiej zwodniczy Neptun rozsnuwa mgłę. Łatwo się zgubić w sprzecznych dążeniach. Poczucie emocjonalnego bezpieczeństwa w stałym związku czy zastrzyk adrenaliny towarzyszący ekscytującej przygodzie? To trudny wybór. W dodatku surowy Saturn w obszarze relacji nie ma zamiaru puścić płazem ewentualnych błędów. Wygląda więc na to, droga Bliźniaczko, że nie warto rezygnować w tym roku z pragmatyzmu i racjonalnego podejmowania decyzji.

W związkach zgodnych macie przed sobą nieco prób i testów, z których jednak zawsze możecie wyjść zwycięsko. Staniecie się mądrzejsi o nowe doświadczenia, sprawniejsi w pokonywaniu wyzwań. Niektórym Bliźniętom powiększy się rodzina, zakosztujecie więc tyleż samo rodzicielskich wzruszeń i chwil radości, jak i ciężaru odpowiedzialności, nieprzespanych nocy.

Reklama

Nieco gorzej przedstawia się sytuacja par, które mają problemy z dojściem do porozumienia. Lepiej nie oczekiwać, że problem sam zniknie. Niedomówienia, unikanie istotnych tematów mogą jedynie zwiększyć dystans między wami. Gdy zrobi się duszno od tłumionych pretensji, któreś z was może otworzyć okno i... wyfrunąć. Lepiej postawić na szczerość, choćby nawet bolesną i wyjaśnianie zaistniałych konfliktów.

Samotne Bliźnięta mają teraz wiele do zyskania lub do stracenia! Gwiazdy mówią, że mogą spotkać kogoś interesującego i wartego grzechu, ale na temat dalszego ciągu nie wypowiadają się jednoznacznie. Niekorzystne położenie Saturna i Neptuna to znaczący sygnał, że nie należy angażować się pochopnie. Być może serce najpierw wyrwie się do kogoś, a potem... zmieni zdanie i zabije żywiej do kogoś wcześniej odrzuconego. No i niech twoja decyzja wypływa z miłości, a nie z kaprysów wyobraźni lub dojmującego poczucia samotności. Zdecydowanie lepiej trochę pobyć samej, niż źle ulokować uczucia i potem bardzo tego żałować.

Praca i pieniądze

Dylematy związane ze sferą zawodową mogą sprawić, że poczucie celowości tego, co robisz, będzie ci czasem umykać. To trudne doświadczenie dla dość pragmatycznych Bliźniąt, które lubią znać odpowiedzi na wszystkie pytania. Jednakże planety nie mają zamiaru pozbawić cię poczucia bezpieczeństwa na długo. Pragną jedynie ukazać ci inne, całkiem nowe możliwości, których nie miałabyś okazji zauważyć, koncentrując się i czerpiąc maksimum satysfakcji z tego, co robisz. To rodzaj życiowego testu, sprawdzenia, czy rzeczywiście jesteś na właściwej drodze.

Jeśli zależy ci na tym, co robisz, przykładaj się do pracy, bo twoja zwykła podzielność uwagi może okazać się zawodna. Nie lekceważ szczegółów, pilnuj swoich obowiązków, dotrzymuj terminów i bądź otwarta na konstruktywną krytykę. Jeśli sama sobie jesteś kapitanem, to używaj kompasu, nie żegluj beztrosko, licząc tylko na pomyślne wiatry. Jeżeli zaś w twoich sprawach już coś się skomplikowało i pogmatwało, musisz zaistniały bałagan uporządkować. Być może przy okazji dowiesz się dużo interesujących rzeczy na własny temat?

Pamiętaj, że ludzie trzymają lustro, w którym warto się czasem przejrzeć, dostrzegając własne wady. Nie obrażaj się, nawet kiedy nie wszystko będzie ci się podobało. Mądrze zrobisz, słuchając innych, ale nie przejmuj się plotkami. Gdybyś doszła do wniosku, że chcesz coś zmienić - stanowisko, pracę, a nawet zawód - opracuj strategię. Twoją dewizą powinna stać się otwartość. Pora rozejrzeć się, szukać innych dróg, innych miejsc, innych sposobów rozwiązywania problemów. Przyzwyczajenia, stare doświadczenia to teraz twój hamulec, więc nie trzymaj się ich kurczowo. Gdyby ludzie wciąż trwali przy tym, co było, cywilizacja nigdy nie posuwałaby się naprzód. Z rozwojem łączy się ryzyko, więc pozwól sobie spróbować czegoś, czego jeszcze nie znasz.

Zdrowie i forma

Interesuj się kondycją swojego organizmu, niech ci się nie wydaje, że wciąż możesz przenosić góry. Staraj się więcej odpoczywać, aktywnie, ale bez ryzyka, w sporcie łatwo bowiem o kontuzję. Warto w tym roku zbadać, w jakim stanie jest twój układ kostny, sprawdzić poziom wapnia i częściej odwiedzać dentystę. Odżywiaj się racjonalnie, unikaj monotonnej diety. Jeśli możesz, zrezygnuj lub ogranicz w swojej diecie mięso. Jedz więcej jarzyn oraz owoców.

Ważne!

Bliźnięta z trzeciej dekady znaku pozostają w orbicie wpływów Saturna, który przetestuje wybory, życiowe cele i priorytety. Osoby urodzone w pierwszych dniach czerwca powinny szczególnie uważać, by nie pomylić drogi. Koniecznie naucz się w tym roku odróżniać marzenia od... zwykłych mrzonek!

Twój anioł to Ambriel

Przyjął opiekę nad twoim znakiem, ponieważ jego najważniejszą misją jest obrona przez oszczerstwami i manipulacją. Bliźnięta to osoby kontaktowe i bardzo towarzyskie. Ambriel szczególnie dba o to, by ich upodobanie do przekazywania informacji nie przerodziło się w plotkowanie. W roku, w którym twoja interakcja ze światem może być zakłócona, jego wsparcie jest nie do przecenienia. Proś go o to, by każdego dnia otaczały cię szczerość i życzliwość. Dniem najlepszym na komunikację jest środa - dzień Merkurego, który jest zodiakalnym opiekunem Bliźniąt.

Sprawdź również horoskop dla:

Barana

Byka

Raka

Lwa

Panny

Wagi

Skorpiona

Strzelca

Koziorożca

Wodnika

Ryb

Świat kobiety
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy