Reklama

Reklama

Wielki horoskop 2017 - Wodnik

Pora wykreślić ze słownika takie słowa jak: pesymizm, załamanie, porażka. Planety będą w stosunku do ciebie łaskawe, a ich opiekę odczujesz w wielu obszarach.

Życie osobiste

Korzystne usytuowanie Jowisza oraz Saturna zapowiada wiele pozytywnych emocji i dobrą aurę dla związków z ludźmi. Będziesz przyciągać do siebie osoby myślące, atrakcyjne i twórcze. Znajdzie się wiele okazji do spotkań i nawiązywania nowych znajomości. Wolne Wodniczki cieszyć się będą dużą popularnością. To może być przyjemna niespodzianka, jeśli obracałaś się do tej pory w niewielkim kręgu wiernych przyjaciół. No i co ważne, jest szansa na znalezienie partnera, który zrozumie twoje potrzeby. Nie rób tylko żadnych założeń z góry. Stu procent pewności, że to będzie wielka miłość, nie będziesz miała nigdy. Tym razem jednak planety obiecują naprawdę wiele. Poddaj się więc biegowi wydarzeń.

Reklama

W związkach ze stażem zanosi się na przypływ uczuć. Cieplejszy płomień zapali się w twoim sercu. Warto wybrać się w romantyczną podróż, albo... odkryć nieznane lądy na mapie uczuć, nie ruszając się z miejsca! Przyszedł bowiem również dobry czas na podniesienie rodzinnego komfortu życia. Saturn sekunduje takim zamiarom. Wy zaś wspólnie planując, odnajdziecie poczucie jedności i uświadomicie sobie, jak wiele was łączy. A może przyjdzie ci do głowy, by zakończyć jakąś niepotrzebną wojnę? To naprawdę dobry pomysł!

Związki ostatnio niezbyt zgodne zaczną wychodzić z ostrego zakrętu. Rezygnując w tym roku z kłótni, wyjaśnią istotę problemów i wspólnie uda im się je rozwiązać. Oczywiście pod warunkiem, że obie strony tego chcą. Spojrzycie na siebie z większą dawką nadziei i optymizmu, i... mile zdziwi was to, co zobaczycie. Okaże się, że czasem wystarczy tylko zdjąć zbyt ciemne okulary, by rzeczywistość wydała się różowa. Przekonacie się również, że większość waszych nieporozumień była naprawdę nieistotna, wywołana tylko zniecierpliwieniem i zmęczeniem. Nie wszystkim gwiazdy w tym roku obiecują sielankę, ale zdecydowaną, pogodną poprawę tak!

Praca i pieniądze

W sprawach zawodowych życzliwy Jowisz w obszarze rozwoju osobistego, wsparcie Saturna, a także Urana gwarantują rok interesujący i sprzyjający sukcesom. Nie zwlekaj. Koniec stycznia i luty to twój czas! Czas sprzyjający inicjacji nowych planów, a zważywszy na szerszy gwiezdny kontekst - śmiało idź przed siebie i korzystaj z pojawiających się nowych możliwości. Gdy będą ku temu okazje, bywaj wśród ludzi, nie tylko po to, żeby roztaczać urok osobisty, choć to zapewne też się liczy, ale przede wszystkim po to, by zawierać nowe znajomości, mieć żywy kontakt z osobami z branży, wymieniać doświadczenia, słuchać, co w trawie piszczy. Dzieląc się swoimi umiejętnościami oraz wiedzą, zyskasz autorytet i szacunek u osób, które docenią twoją opinię i ujrzą w tobie prawdziwego fachowca.

Jeżeli szukasz pracy, uważnie przeanalizuj wszystkie propozycje, bo warto patrzeć przyszłościowo. Nawet jeśli stanowisko wydaje się mało samodzielne lub niezbyt ważne w zawodowej hierarchii, ale praca w tym właśnie, a nie innym miejscu, daje ci możliwości rozwoju, szybkiego awansu - weź to pod uwagę. Firma, która się liczy, to większy prestiż w CV niż siedzenie na wysokim stołku byle gdzie. Lepiej poczekać chwilę z wyborem i podjąć słuszną decyzję.

Jeżeli pracujesz u siebie, możesz wyżej ustawić poprzeczkę. Kiedy i ten pułap przeskoczysz, uświadom sobie, że naprawdę osiągnęłaś sukces. Zdarza się bowiem, że gdy już pokonasz jakąś przeszkodę, rozgryziesz dylemat, zaczynasz rozglądać się za kolejnymi wyzwaniami, nie uważając już tego, co zrobiłaś za żadne osiągnięcie. To błąd. W tym roku twoje motto powinno brzmieć: świętuję swoje sukcesy! To sprawi, że inni też spojrzą na ciebie z innej, nowej perspektywy. Z osoby anonimowej, nawet jeśli cenionej przez fachowców, staniesz się osobą znaną i docenianą w środowisku. Nie dziw się gdy znajdziesz się w "świetle reflektorów". Nie tylko ambicje zostaną mile połechtane, twoja tegoroczna praca przyniesie także wymierne efekty. Jak widzisz warto w tym roku dać z siebie wszystko, by otrzymać... jeszcze więcej.

Zdrowie i forma

Coś ci dolega? Bardzo dobry czas na przeprowadzenie skutecznej kuracji. Twój organizm ma wysoką zdolność regeneracji. Chwilami będziesz wulkanem energii, ale mimo wszystko z niczym nie przesadzaj. Od czasu do czasu nie unikniesz zmęczenia. Twój znak najlepiej odpoczywa, gdy ma wokół siebie otwartą przestrzeń. Jeśli więc trafi ci się wolny weekend, spędź go po prostu na świeżym powietrzu.

Ważne!

Wodniki urodzone między 1 a 12 lutego dzięki Jowiszowi mają teraz najsilniejszy wiatr! Trzymaj mocno ster - szkoda byłoby kręcić się w kółko! Urodzeni między 13 a 18 lutego korzystają z największego wsparcia Saturna i Urana, więc czas na poważne decyzje - takie, które zapewnią życiową stabilizację. Niewykluczone, że w twoje życie wmiesza się szczęśliwy traf!

Twoim aniołem jest Gabriel

Anioł ten wziął pod swoje skrzydła zodiakalne Wodniki, gdyż ujęła go ich kreatywność życiowa i niezależność. Tym, co boli Wodnika, jest niesprawiedliwość i niemożliwość zrealizowania idei, które mogłyby szybko i skutecznie zmienić świat i uczynić go lepszym. Odnajdziesz energię Gabriela w momentach, w których świat się rozjaśnia. Kiedy nagle spod grubej warstwy chmur przebija słońce, pomyśl o tym potężnym aniele i powierz mu swoje problemy. Najlepszym dniem na rozmowę z Gabrielem jest sobota. To dzień, którym włada Saturn, na spółkę z Uranem rządzący znakiem Wodnika.

Sprawdź również horoskop dla:

Barana

Byka

Bliźniąt

Raka

Lwa

Panny

Wagi

Skorpiona

Strzelca

Koziorożca

RybŚwiat kobiety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje