Reklama

Reklama

Wielki horoskop 2017 - Ryby

Po burzy przychodzi słońce, a czasem można zobaczyć tęczę! Tak będzie i w twoim przypadku. Trudności miną. Zrozumiesz, że pozorna strata okazała się zyskiem!

Życie osobiste

Uważasz, że życie skąpi ci szczęścia? Bacznie obserwuj, co dzieje się wokół ciebie, weź pod lupę sytuacje, które często się powtarzają. Trafiasz na wiecznych chłopców? A może to ty wysyłasz mylne sygnały? Z jednej strony marzy ci się wielka miłość, z drugiej najwyraźniej czegoś się obawiasz. Pomyłki, tęsknoty, rozczarowania? Jest szansa zobaczyć to wreszcie wyraźniej. Być może nawet doświadczysz czegoś w rodzaju olśnienia, intuicja podpowie ci coś istotnego? Odkryciom, których dokonasz, towarzyszyć będzie szansa zmiany. Miłość pojawi się niechybnie, tylko nie rzucaj się na nią zbyt zachłannie. No i nie kieruj się teraz pozorami, bo pierwsze wrażenie potrafi zmylić. Ktoś wydaje się błyskotliwy, lecz może są to tylko kolorowe piórka? Dla odmiany ktoś nieśmiały i niepozorny skrywa bogactwo uczuć i inteligencji...

Reklama

W związkach, gdzie obie strony wydają się różnić charakterami, ktoś może dojrzeć do rozstania. Chyba jednak nie ma czego żałować, a jeśli już, to czasu straconego na kłótnie. W parach, które nie mają zamiaru się rozstać, kryzysy także wchodzą w grę, są one jednak nieodłączną częścią życia. Burze w waszym przypadku przyniosą jedynie oczyszczenie atmosfery. Nie zrażajcie się. Mocno związane ze sobą pary czeka etap, w którym proporcje przesuną się nieco w kierunku prozy życia. Mniej lekkości bytu, większe ciężary codzienności. Nie wyszukujcie zagrożeń, nie wymyślajcie problemów. Niewykluczone krótkie rozstanie, które uświadomi ci, że zależy ci na partnerze. Zobaczysz coś, czego nie widziałaś z bliska!

Po wakacjach dla wszystkich Ryb zaczyna się dobra passa. Wydarzy się coś miłego, co wywoła przypływ optymizmu. Miłość, która, zdawało się, zamierzała odejść, zrobi nagły zwrot! Ktoś na pozór powściągliwy i chłodny może zaskoczyć cię skrywanym temperamentem. W stałych związkach znowu atmosfera spokoju i stabilności, ale nie tylko. Jest miejsce na większe emocje!

Praca i pieniądze

Uważasz, że wszyscy cię teraz wyprzedzają? Nie przesadzaj, przecież i tobie wiele razy się to udało. Teraz po prostu Neptun i Saturn ustawiają kilka znaków objazdu na trasie do sukcesu. Ale ma to swój sens i cel. Zwolnij. Zrób rzetelny bilans zysków i strat. Odetnij się od sytuacji trzymających w napięciu, nieszczerych osób, porzuć zajęcia, które zabierają czas niczego nie przynosząc, chybione projekty itp. To ważna lekcja dotycząca twojej skali wartości oraz gospodarowania zasobami. Także finansowymi. Efektem będzie pozbycie się tego wszystkiego, co jest ci... niepotrzebne, choć niewykluczone, że z faktu tego nie zdajesz sobie jeszcze sprawy. W jakikolwiek sposób nie przyjdzie do ciebie ta nauka, staniesz się dzięki niej dużo mądrzejsza i bardziej wolna. Potem jednak, gdy już to zrobisz, przestań oglądać się do tyłu, bo to niczemu nie służy, a jedynie zaciemnia obraz sytuacji. Co było, minęło! Teraz musisz zapewnić sobie wolną przestrzeń, żeby zacząć wszystko od początku, ale spokojnie i bez presji. Decyzje podejmuj po namyśle. Zatrzymaj się na chwilę, daj sobie czas.

Od października na odsiecz przybywa Jowisz. Pozwoli ci wzrastać i piękniej układać sobie świat. Praca stanie się teraz nie tylko źródłem dochodu, lecz także miejscem, w którym będziesz się sprawdzać, rozwijać oraz poszerzać horyzonty. Wygląda na to, że realizacja jakiegoś ważnego projektu przyniesie ci dużą frajdę. Być może motywacją okaże się objęcie bardziej odpowiedzialnego stanowiska? Kontakty z otoczeniem staną się również inspirujące. Czytaj, zbieraj informacje, bo to da ci wielkie korzyści, pobudzi wyobraźnię twórczą. Nie ograniczaj się wyłącznie do wiedzy fachowej. Może jesteś świetna, jeśli chodzi o metody twojej pracy, ale przydałoby się poćwiczyć asertywność lub swobodniejszą autokreację. Wkrótce przekonasz się, że ważne jest nie tylko to, co potrafimy, lecz także to, czy potrafimy to sprzedać. A propos finansów, gwiazdy mówią, że od teraz sytuacja systematyczne zacznie się poprawiać. Idzie nowe!

Zdrowie i forma

Oszczędzaj się. Twój organizm jest teraz dość delikatny i wrażliwy. Unikaj zimna, przeciągów i wilgoci. Nie daj się ponosić nerwom, obawom, ponieważ w twoim przypadku pozytywne myślenie to podstawa sukcesu i zdrowia. Ewentualne odchudzanie powinno się w tym roku powieść, ale wyłącznie pod kontrolą lekarza, bowiem uboga dieta może nadwerężyć twój zasób sił. Zdecydowanie więcej energii będziesz miała pod koniec roku.

Ważne!

Ryby, które mają urodziny między 1 a 5 marca, znajdują się w obszarze wpływów Neptuna - powinny zatem uważać, by nie tracić kontaktu z rzeczywistością, budując domki z piasku! Osoby urodzone między 11 a 18 marca najmocniej odczują wpływy Saturna, który testuje życiowe decyzje. Pamiętaj, że aby coś zyskać, czasem trzeba coś stracić.

Twoim aniołem jest Zadkiel

Jest aniołem miłosierdzia i współczucia. A takie są Ryby. Nikt tak mocno nie czuje, że świat to naczynie połączone, w którym niesprawiedliwość i cierpienie rozchodzi się dookoła jak kręgi na wodzie. Ale zarazem każde dobre słowo i uczynek wracają do nas jako odpowiedź na to, co uczyniliśmy. I tego chce nauczyć Zadkiel w swoje ziemskiej misji. Poczucia, że życie to coś więcej niż suma zysków i strat, że materialna rzeczywistość to nie wszystko. Możesz prosić go o wsparcie dla siebie i dla innych, o pomoc w naprawieniu krzywd i błędów. Dniem na komunikację z nim jest czwartek, którym zawiaduje Jowisz, współwładca znaku Ryb.

Sprawdź również horoskop dla:

Barana

Byka

Bliźniąt

Raka

Lwa

Panny

Wagi

Skorpiona

Strzelca

Koziorożca

WodnikaŚwiat kobiety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy