Reklama

Reklama

Wielki horoskop 2017 - Waga

Jowisz w twoim znaku zadba o powodzenie wszelkich osobistych i zawodowych planów. Nie czekaj na lepsze czasy. One właśnie nadeszły!

Życie osobiste

Mimo dużej aktywności na wielu polach, życie towarzyskie i kulturalne będzie kwitło. Nie odrzucaj zaproszeń i jak najczęściej bywaj wśród ludzi. Dzięki temu zacieśnisz wcześniej zawarte znajomości, a niektóre zamienią się w trwałą przyjaźń. Poznasz nowych ludzi - to stworzy znakomite rokowania dla wolnych Wag.

W tym roku będziesz miała bowiem duże powodzenie. Nie zastanawiaj się, jak poznać prawdziwą miłość i nie dać się zwieść miłostkom. Zaufaj swojej intuicji, nie sugeruj się też pozorami,a na pewno dostrzeżesz wartościową osobę, z którą warto się związać. Wagi, które noszą obrączkę na palcu, nie będą tego żałować. Potwierdzi się powiedzenie,że: "We dwoje smutki dzieli się na pół, a radości mnoży przez dwa." Wasza miłość będzie rozkwitać. Także w swoim materialnym wymiarze. Możesz liczyć na poprawę komfortu życia, więcej okazji do rozrywek i podróżowania. Dla osób uwikłanych w postępowania urzędowe nadchodzi finisz wiążący się być może z gratyfikacją finansową. Jeżeli w twojej relacji nie układa się najlepiej- masz optymalny czas na to, by podjąć decyzję co dalej?

Wagi miewają skłonność do długotrwałych wahań, ale sama wiesz, że odkładanie decyzji w nieskończoność nie jest dobrym sposobem na życie. A więc na jednej z wahających się szal połóż to, co dobre, to, co zyskujesz, a na drugiej to, co... tracisz. Gdy już jasno i wyraźnie zobaczysz, na którą stronę przechyla się ciężar - podejmij stosowne kroki. Jeśli zdecydowałaś się odejść, przekonasz się - prawa fizyki nie pozwalają istnieć próżni. Puste miejsce wkrótce się zapełni. Jeśli zamierzasz odbudować porozumienie i zaufanie między wami, Kosmos wspiera cię w twojej misji. Zakochane Wagi powinny pomyśleć o terminie ślubu. Nie ma już na co czekać!

Reklama

Praca i pieniądze

Rok zapowiada się optymistycznie. Potężny w swojej życzliwości Jowisz wspomaga twoje działania, podsuwając dogodne okoliczności, obdarzając cię większą pewnością siebie i zdecydowaniem. Saturn z kolei zadba o to, byś potrafiła wykorzystać swoje 5 minut, czyniąc z nich solidne podwaliny przyszłych sukcesów. Dzięki temu pomocnemu duetowi nawet wpływy nieprzewidywalnego Urana oraz nieprzejednanego Plutona staną się bardziej konstruktywne.

Nieoczekiwane zmiany i pozornie skomplikowane sytuacje, będące ich domeną, koniec końców, wyjdą ci na dobre. Ku swojemu zdumieniu przekonasz się, że stać cię na robienie rzeczy, których nawet nie podejrzewałaś.

Nowe wyzwania, nowe sytuacje będą w stanie uruchomić w tobie wielkie rezerwy energetyczne - szczególnie, jeśli masz tego świadomość. Pozytywne myślenie, wymagające dużej zmiany w twoim sposobie postrzegania samej siebie, okaże się bardzo pomocne. A więc śmiało! Bądź aktywna i otwarta na to, co nadchodzi. Niektóre z was mogą spodziewać się zagranicznych wyjazdów na stypendia, szkolenia lub kontrakty. Jeżeli zaczynasz szukać nowej pracy, nie przyjmuj pochopnie pierwszej lepszej propozycji, bądź świadoma kierunku, celu i własnych oczekiwań.

Nie zaniedbuj rozwoju. Może obcy język, a może kurs rozwijający asertywność lub kreatywność? Jeżeli zajmujesz się własną działalnością, śmiało naciskaj na pedał gazu. W ubiegłym roku pracowałaś bez rozgłosu, teraz zaczniesz być znana w swojej branży. Pojawią się nowe zamówienia, a może poszerzy się zakres twoich prac.

Jesienią protekcja i ochrona dawana ci przez Jowisza nieco osłabnie, ale zajmie on położenie w obszarze finansów, więc nie masz powodów do niepokoju. Dochody powinny utrzymywać się na przyzwoitym poziomie. Możesz kupić sobie coś, o czym od dawna marzysz, jednak część środków powinna być przeznaczona na twój dalszy, zawodowy rozwój.

Zdrowie i forma

W tym roku kondycja powinna ci dopisywać,a obserwując siebie uważnie, możesz się przekonać, jak bardzo twoja psychika i zdrowie fizyczne są ze sobą powiązane. Masz teraz doskonały czas na wszelkie formy terapii i poszerzanie wiedzy o sobie. Bierz udział w zajęciach i warsztatach, na których masz szansę uświadomić sobie, jak wiele procesów w życiu zachodzi poza twoją świadomością.Pora zacząć je lepiej rozumieć. Poza tym zwracaj uwagę na to, co jesz, jakiego paliwa dostarczasz swojemu organizmowi. Powinno być ono najwyższej jakości.

Ważne!

Dla Wag urodzonych między 9 a 21 października sporo zmian wywołanych jest wpływem Urana i Plutona. Ponieważ mogą one okazać się bardzo konstruktywne, nie cofaj się przed niczym! Z kolei panie Wagi urodzone między 5 a 8 października mogą liczyć na czas bardzo korzystny, a jednocześnie pozbawiony wszelkich ostrych zakrętów. To odcinek równej, szerokiej autostrady. Możesz wrzucić szybszy bieg! Nie obawiaj się żadnych katastrof ani wpadek.

Twój anioł to Uriel

Przejął opiekę nad osobami spod znaku Wagi, gdyż jest on skrzydlatym strażnikiem sprawiedliwości i pokoju, wartości bliskich Wagom. Misją Uriela jest zapobieganie wojnom. Ale także rozwijanie w ludziach poczucia piękna i harmonii. W tych sprawach można prosić Uriela o pomoc. Udzieli ci on wsparcia także, gdy wahasz się próbując podjąć trudną decyzję. Anioł obdarzy cię wtedy zdecydowaniem i świadomością własnych potrzeb. Za jego sprawą w twoim życiu pojawiają się osoby, które dadzą ci wsparcie. Dniem najlepszym na komunikowanie się z nim jest piątek. To dzień podlegający planecie Wenus, też opiekującej się Wagami.

Sprawdź również horoskop dla:

Barana

Byka

Bliźniąt

Raka

Lwa

Panny

Skorpiona

Strzelca

Koziorożca

Wodnika

Ryb


Świat kobiety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy