Reklama

Reklama

Wielki horoskop 2017 - Rak

Przed tobą etap spokoju, lecz w żadnym wypadku nie powinno to oznaczać rozleniwienia. Reaguj mądrze na sytuacje, które skłaniają cię do dalszego rozwoju.

Życie osobiste

Gwiazdy najlepiej wróżą teraz związkom już udomowionym. Wpływ Jowisza w rodzinnym sektorze twojego horoskopu sprzyja wiciu wygodnego gniazdka i obrastaniu w piórka. Raki, których sytuacja życiowa ostatnio radykalnie się zmieniła, czy to przez pojawienie się nowego członka rodziny, czy też przez przeprowadzkę do nowego miejsca zamieszkania, mogą liczyć na dużą dawkę optymizmu i radości, wypływającą z satysfakcji oraz odkrywania prostych przyjemności życia.

Osoby, które mają za sobą okres niestabilny, odczują teraz wzrastający wewnętrzny spokój, który pomaga w osiąganiu zadowolenia z życia. No i w myśl zasady - co cię nie zabije, to cię wzmocni, pokonane kryzysy obrócą się na twoją korzyść. Te Raki, które samotnie wypiły noworoczny toast, mają szansę na zawarcie nowej znajomości, ale być może nie od razu zrozumieją, że to miłość. Jeśli nawet skrycie marzysz o nagłym zauroczeniu, które jest jak grom z jasnego nieba, nie skreślaj nikogo już na wstępie tylko dlatego, że było jedynie miło i poprawnie. Nie spiesz się. Ten związek powinien rozwijać się spokojnie, we własnym tempie. Ty zaś wykorzystaj czas na odnalezienie siebie i odkrycie swoich prawdziwych pragnień. Staraj się śmielej wykorzystywać potencjał twórczy, odkrywaj swoje pasje, ponieważ one właśnie mogą nauczyć cię wiele o skrywanych potrzebach i nauczą cię, jak je realizować.

Reklama

Począwszy od jesieni spodziewaj się przyspieszenia tempa zawartych znajomości lub nowych intensywniejszych kontaktów uczuciowych, które wyzwolą w tobie silniejsze emocje i uczucia. Wyniesiesz maksimum korzyści z tego okresu, nie pozwalając na to, by ograniczały cię jakieś sztuczne i narzucone ci wzorce zachowania. Niektóre Raki doświadczą głębokich zmian na poziomie uczuć. Będzie to możliwe dzięki radosnym wydarzeniom w ich życiu, a takimi są np. narodziny dziecka!

Praca i pieniądze

Jeżeli szukasz możliwości spełnienia ambicji zawodowych, to nie oczekuj zbyt wiele w pierwszej połowie roku. Także jeśli dopiero szukasz zatrudnienia, propozycje nie będą teraz zbyt interesujące. Ale być może opłaci ci się którąś z nich przyjąć, by zdobyć nieco nowych doświadczeń i zaczekać na bezpiecznej pozycji do jesieni, kiedy to możesz otrzymać szansę zmiany pracy na bardziej satysfakcjonującą. Raki "na swoim" także powinny wykazać się niezwykłą cierpliwością, bo rozwój firmy nie nastąpi spektakularnie z dnia na dzień. Jeśli jednak będziesz konsekwentna w tym, co robisz, za jakiś czas odwrócisz się i zobaczysz, jaki duży kawał drogi jest już za tobą. To da ci motywację!

Do jesieni wykazuj szczególną skrupulatność w sprawach finansowych oraz prawnych. Nie zaciągaj kredytów, jeśli nie ma takiej potrzeby, bo spłata rat i odsetek może uprzykrzyć ci życie. Pamiętaj, że nieznajomość przepisów nie zwalnia z ich stosowania, więc wyjaśniaj wszelkie wątpliwości, bądź dobrze poinformowana. Schody do urzędów mogą okazać się dość strome, dlatego dbaj o formalne strony każdego przedsięwzięcia. Możesz za to liczyć na wsparcie bliskich osób, na przyjaciół, którzy w razie potrzeby wyciągną do ciebie pomocną dłoń. Od jesieni koło fortuny zacznie się obracać dużo szybciej. Szczególnie, jeśli dotychczas trzymałaś rękę na pulsie, wykorzystywałaś nawet drobne okazje do zawodowego rozwoju - wkrótce zauważysz, że wjeżdżasz na sam szczyt.

Twoja sytuacja finansowa również znacznie się poprawi. Możesz być z tego naprawdę dumna. Jeśli niedawno ktoś ci pomógł, teraz ty będziesz miała doskonałą okazję, aby się odwdzięczyć. Ale nie zapominaj też o tych, którym powodzi się trochę gorzej. Zaskarbisz sobie nie tylko czyjąś wdzięczność, ale również poczucie spłaconego długu wobec losu.

Zdrowie i forma

Twoja doskonała forma fizyczna dorównywać będzie dobremu nastrojowi. To naprawdę doskonały czas dla zdrowia, co ułatwi także szybką rekonwalescencję po przebytej chorobie lub infekcji, ale... częściej spoglądaj na strzałkę wagi. Teraz możesz mieć większe skłonności do gromadzenia kilogramów. Nie zapominaj więc o aktywności fizycznej. Masz kłopoty z mobilizacją? Najłatwiej ci będzie wytrwać w postanowieniu, jeśli będziesz ćwiczyć w grupie! Warto też, byś zainteresowała się aromaterapią i zażywała leczniczych kąpieli - także we własnej wannie.

Ważne!

Sytuacja życiowa Raków z drugiej połowy znaku, urodzonych między 9 a 21 lipca, okaże się nieco mniej stabilna na skutek wpływów planet - Urana i Plutona. Adaptuj się do zmian i zawsze pamiętaj o tym, że choć statki w porcie są bezpieczne, nie takie jest ich przeznaczenie. Śmiało więc wychodź naprzeciw nowym sytuacjom! Nie bój się wyzwań. Wszelkie sztormy i silne wiatry teraz ci niestraszne.

Twój anioł to Muriel

Wziął pod swoje skrzydła osoby spod znaku Raka, bo jego misją jest chronienie ludzi z natury delikatnych i wrażliwych. Odnajdziesz jego energię w górskich strumieniach oraz w tęczy. Zawsze gdy zdarzy ci się zobaczyć to zachwycające zjawisko, podziękuj Murielowi za opiekę i poproś go o spokój, zdrowie i siłę emocjonalną. W jego gestii pozostaje także jakość twoich związków z ludźmi. Dzięki niemu nie będą oni dla ciebie wrogami intrygującymi i mającymi złe intencje. Dzień najlepszy na komunikację z anielskim opiekunem to poniedziałek, którym włada Księżyc - gwiezdny patron tego znaku.

Sprawdź również horoskop dla:

Barana

Byka

Bliźniąt

Lwa

Panny

Wagi

Skorpiona

Strzelca

Koziorożca

Wodnika

Ryb


Świat kobiety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy