Reklama

Reklama

Wielki horoskop 2017 - Baran

Nawet jeśli nie wszystko okaże się w tym roku proste, Jowisz i Saturn stoją na straży twego powodzenia. Pomogą ci podjąć właściwe decyzje i poprowadzą po laury.

Życie osobiste

Trzymasz w dłoni szczęśliwy los! Wenus, patronka zakochanych i poszukujących miłości,od lutego aż do pierwszych dni czerwca znajduje się w twoim znaku. Uczyni cię numerem jeden w kosmicznym rankingu atrakcyjności! Samotna? Masz wszelkie szanse wreszcie odnaleźć prawdziwy diament. Jak odróżnić jego szlachetny blask od efektownych, lecz nic nie wartych szkiełek? Unikaj mężczyzn zachowujących się ostentacyjnie i próbujących każdym sposobem zwrócić na siebie uwagę, bo to oznacza,że tak naprawdę niewiele mają o zaoferowania. Patrz sercem, decyduj mądrze i odważnie planuj swoją przyszłość.

Na tyłach sceny do jesieni działa bardzo życzliwy ci Jowisz, pobrzękując ślubnymi obrączkami.Jeżeli jesteś w harmonijnym związku,warto znaleźć czas na refleksję, na podsumowanie,na ocenę tego, co ty dajesz swojemu partnerowi, a co on tobie. Powinniście również zastanowić się, jakie nowe, ważne elementy można wprowadzić do tej relacji. Miłość ewoluuje, dojrzewa! A teraz jest dobry czas na wychodzenie z inicjatywą,na budowę domu i powiększenie rodziny.

Baranom, których życiowe ścieżki wydają się mocno poplątane, gwiazdy radzą zastanowić się najpierw, co należy zmienić. Być może... wszystko? Jeśli jakiś zupełnie daje się rozplątać, to przetnij go jednym zdecydowanym ruchem. Pora wyzwolić się z toksycznych układów, romansów bez przyszłości, znajomości, które nic nie przynoszą.Trzeba tylko podjąć decyzję,a wszystko potoczy się szybciej niż możesz się spodziewać. Saturn wyrówna większość wybojów na twojej drodze.

Ogromnym wsparciem będą teraz dla ciebie przyjaciele,którzy od dawna obserwują twoje życie. Oni bezapelacyjnie staną po twojej stronie.A gdy ujrzysz światełko w tunelu i pobiegniesz w jego stronę, w twoim życiu zrobi się dużo jaśniej i piękniej. Uwaga! Los przewiduje bonusy - również dla singielek z odzysku! Nie przegap szansy.

Reklama

Praca i pieniądze

Masz szansę na sukcesy! Ale nic nie zrobi się... samo. Działaj, wierząc we własne możliwości, równocześnie zachowując świadomość, że wciąż musisz się uczyć wielu rzeczy, że świat ciągle gna do przodu.

Chcesz mieć komfort psychiczny, świadomość, że możesz osiągnąć jeszcze więcej i chciałabyś udowodnić to innym? Cierpliwości! Nie wszystkie karty warto od razu wykładać na stół. Czasem bardzo przydaje się As w rękawie. Bez wątpienia warto pogłębiać swoją wiedzę i szlifować umiejętności.

Jeżeli planujesz kontynuację lub wznowienie przerwanej nauki, to teraz jest najwłaściwszy czas na podjęcie decyzji. Saturn wspieracię w tych zamierzeniach. Idąc za jego głosem,w tym roku możesz zetknąć się z potrzebą wejścia na wyższy poziom rozumienia świata i życia. To przełoży się na twoją kreatywność, na sposób, w jaki będziesz postrzegana w środowisku, na twój zawodowy wizerunek! Jeżeli się nie obawiasz wyzwań,większej odpowiedzialności, zrobisz duży krok w drodze do celu, a przy okazji zarobisz także niezłe pieniądze.

Pierwsza połowa roku wyjątkowo sprzyja zabiegom dyplomatycznym. Wykorzystaj szansę, impulsywny Baranie, bo aksamitne rękawiczki to u ciebie zwykle towar deficytowy.Wkrótce twoje marzenia zaczną nabierać realnych kształtów - dostaniesz angaż,podpiszesz kontrakt. Zaskoczysz tym nie tylko otoczenie, ale przede wszystkim...siebie. Szczególnie, jeśli mimo wszystko, nie do końca wierzyłaś, że może ci się udać.

Te Barany, które chcą rozpocząć pracę na własny rachunek, wybrały na to wyjątkowo dobry czas, ponieważ Saturn i Jowisz sprzyjają przejmowaniu inicjatywy, braniu spraw we własne ręce. Wykorzystuj szanse i możliwości, które się pojawią. Pamiętaj też, że okazją bywa czasem wydarzenie w pierwszej ocenie niekorzystne. Straciłaś pracę? Możesz bez końca się zadręczać, ale możesz też przypomnieć sobie, że już od pewnego czasu sama myślałaś o tym, by robić coś innego. Los czasem ułatwia nam podjęcie decyzji w taki właśnie sposób. Zastanów się, co jest ci najbardziej bliskie, zgodne z twoimi zainteresowaniami, temperamentem i wyciągnij po to rękę.


Zdrowie i forma

W pierwszej połowie roku, kiedy znajdujesz się pod wpływem Wenus, masz bardzo dobry czas na wszelkiego typu kuracje upiększające, zabiegi medycyny estetycznej. Jednocześnie możesz liczyć na pomoc ze strony Jowisza, który zadba o twoją doskonałą formę. Podejmij jakąś, choćby niewielką, aktywność fizyczną. To wspaniała inwestycja. A profity? Zgrabna sylwetka, dobre samopoczucie i zadowolenie z siebie.

Ważne!

Osoby urodzone między 6 a 15 kwietnia znajdują się w orbicie Urana i Plutona- planet o nieco destabilizującym wpływie. Nie broń się jednak przez zmianami, włącz się w nie aktywnie, ponieważ właśnie dzięki temu twoje życie stanie się dużo bardziej satysfakcjonujące - i to już w niedalekiej przyszłości...

Twój anioł to Marchidiel

Jego misją na ziemi jest budzenie w ludziach odwagi w realizacji marzeń, dążeniu do wyznaczonych celów, a także radości, miłości i zachęcanie ich do aktywności. Marchidiel dyskretnie wspiera powodzenie twoich planów, pomagając ci przetrwać trudniejsze momenty. Potrafi też wzniecić żar miłości w sercu, więc powierzaj mu również powodzenie swoich uczuciowych spraw. Najlepszym dniem na kontakt z nim jest wtorek, dzień Marsa. Prosząc go o wsparcie, nie zapomnij podziękować mu za to, co dla ciebie robi także wtedy, gdy ty nie jesteś tego świadoma.

Sprawdź również horoskop dla:

Byka

Bliźniąt

Raka

Lwa

Panny

Wagi

Skorpiona

Strzelca

Koziorożca

Wodnika

Ryb

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Świat kobiety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy