Reklama

Zwrot akcji w sprawie hotelu w Pobierowie. Pracownicy Gołębiewskiego ujawniają

Jest już niemal gotowy, ale nadal próżno szukać informacji o otwarciu. Hotel-gigant w Pobierowie to inwestycja, która od początku budziła spore emocje. Co jakiś czas pojawiają się informacje o potencjalnej dacie rozpoczęcia działalności. Rąbka tajemnicy w tej sprawie uchylili pracownicy recepcji Hotelu Gołębiewskiego branżowemu portalowi Property Design.

Kiedy pierwsi klienci pojawią się w hotelu w Pobierowie? Na ten temat krążyło już wiele spekulacji. Według początkowych założeń gigantyczny obiekt miał zostać otwarty w 2021 roku. Plany pokrzyżowała jednak pandemia Covid-19, która opóźniła postępy w budowie.

Niedawno media nieoficjalnie informowały, że kluczowa data nadchodzi wielkimi krokami i będzie to koniec czerwca lub początek lipca. Jednak przedstawiciele hotelu nie zabrali w tej sprawie oficjalnego stanowiska i nie opublikowali komunikatu.

Zobacz też: Wyrósł tuż przy polskiej plaży. Co dalej z molochem z Pobierowa?

Reklama

Zwrot akcji w sprawie hotelu w Pobierowie. Pracownicy Gołębiewskiego ujawniają

Do akcji postanowili wkroczyć dziennikarze Property Design. Skontaktowali się z recepcją Hotelu Gołębiewskiego. Oto, co usłyszeli u źródła:

- Nikomu nie obiecujemy, że w te wakacje nasz hotel będzie gotowy - powiedzieli pracownicy hotelu w rozmowie z Property Design.

Dział rezerwacji podkreślił, że póki co nie ma żadnych informacji dotyczących otwarcia. Pracownicy przekazali, że jeśli hotel w Pobierowie zacznie działać, to potrzebne informacje zostaną opublikowane na stronie internetowej.

Hotel Gołębiewski w Pobierowie jest największą inwestycją nieżyjącego Tadeusza Gołębiewskiego. Mężczyzna zmarł w czerwcu 2022 roku w wieku 79 lat.

Zobacz też:

Tadeusz Gołębiewski i jego imponujące imperium

Kontrowersyjne hotele w Polsce. Hotel-gigant tuż przy plaży do dopiero początek

Hotel-gigant w Pobierowie. Inwestycja budzi spore emocje

Hotel należący do sieci Gołębiewski ma być największym w Polsce i jednym z największych w Europie tego typu obiektów. Liczy 11 pięter, znajduje się w nim ponad 1000 pokoi. Do dyspozycji gości będą kryte baseny, strefy spa, puby, restauracje, kawiarnie czy sale kinowo-teatralne.

Gigantyczny obiekt powstał 150 metrów od plaży, a budowę poprzedziło wycięcie 1,5 tys. drzew. 

Budowie od samego początku towarzyszą kontrowersje. Fotografie powstającego w Pobierowie hotelu przedstawiające wykarczowany las i bryłę budynków budziły u internautów spore emocje. Część osób skrytykowała usytuowanie budynku, które miało wpływ na zmianę ukształtowania nadmorskiego terenu.

Z kolei część osób broniła inwestycji, zwracając uwagę na to, że budowa podobnych obiektów przy linii brzegowej nie jest niczym nowym i dziwnym. Za przykład najczęściej podawano Hiszpanię.

Zobacz też: Polskie akweny jak światowe kurorty. Tam poczujesz się jak na zagranicznych wakacjach

***                                 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: hotel gołębiewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy