Osoby o tych imionach tworzą najsilniejsze związki. Jesteś w tej grupie

Przyjęło się sądzić, że osoby urodzone pod konkretnym znakiem zodiaku lub będące daną liczbą w numerologii, charakteryzują się pewnymi wspólnymi cechami, które wpływają na ich zawodową karierę, szczęście w przyjaźni czy miłość. Jak się okazuje, dotyczy to także konkretnych imion - istnieją bowiem takie, których właściciele budują najbardziej stabilne, szczęśliwe i długie związki!

Osoby o tych imionach tworzą najsilniejsze związki. Jesteś w tej grupie
Osoby o tych imionach tworzą najsilniejsze związki. Jesteś w tej grupie123RF/PICSEL

Zofia - wzór partnerki i żony

Zofia to imię pochodzenia greckiego, wywodzące się od słowa "sophia", czyli mądrość. Faktycznie, Zofia uznawana jest za kobietę wyjątkowo rozsądną, mądrą, wierną i uczciwą. Wielu stawia ją wręcz za wzór partnerki i żony. Zofia jest charyzmatyczna i bardzo lubiana, a ludzie dosłownie lgną do niej, szukając jej towarzystwa.

Zofia jest również uparta, silna i zdecydowana, a przy tym wrażliwa i empatyczna - to dlatego jej związki są długie i bardzo szczęśliwe!

Magdalena - kobieta świetnie zorganizowana

Wbrew pozorom nie daje się jednak wykorzystywać - ona naprawdę czerpie radość z pracy na rzecz innych ludzi. Jest przy tym także bardzo wymagająca dla samej siebie i obrotna. Ta mieszanka sprawia, że wielu mężczyzn postrzega ją jako wzór idealnej partnerki i świetnie zorganizowanej pani domu. 

Agata - ciepła, wspaniała osoba

Agata to imię pochodzące z języka greckiego od słowa agathe, czyli "osoba dobra, wspaniała ciepła, o wielkim sercu" lub agathos - "dobrze urodzona, szlachetna". Agata jest radosna i cechuje ją optymistyczne podejście do życia. Jest bardzo twórcza, kocha naturę i ma bardzo szerokie horyzonty myśliwe.

Agata, gdy już znajdzie swój ideał, bez problemu stworzy z nim szczęśliwy związek
Agata, gdy już znajdzie swój ideał, bez problemu stworzy z nim szczęśliwy związekUnsplash

Agata jest zazwyczaj bardzo atrakcyjna i cieszy się sporym zainteresowaniem płci przeciwnej. Choć potrzebuje miłości, ciepła i stabilności, to sama również lubi zdobywać, a gdy już znajdzie swój ideał, bez problemu stworzy z nim stabilny, szczęśliwy związek.

Adam - wierny i lojalny

Adam to imię wywodzące się od hebrajskiego słowa oznaczającego „czerwony” lub od słowa o znaczeniu „ziemia, rola”. W Biblii słowo „adam” oznacza „człowiek”. Adam jest bardzo silny, męski, słowny i zdyscyplinowany. To mężczyzna, który wie, czego chce, jest bardzo pracowity, rozważny i dumny.

Choć Adam bywa chorobliwie ambitny, ma zdolności przywódcze i czasem zbyt mocno podporządkowuje sobie innych, to zdaniem wielu kobiet jest idealnym materiałem na męża. Zapewne dlatego, iż jest bardzo wierny i lojalny, a jego partnerka zawsze może na niego liczyć.

Jacek - idealny kandydat na męża

Jacek to imię pochodzenia greckiego, które oznacza hyakinthos, czyli kwiat hiacynt. Jacek jest bardzo uwodzicielski i interesujący, ma silną potrzebę miłości i jest świetnym kochankiem. Gdy znajdzie tę jedną jedyną, momentalnie staje się wiernym i kochającym mężem, a później także ojcem.

Jacek jest obrotny, pracowity i lubi błyszczeć
Jacek jest obrotny, pracowity i lubi błyszczeć123RF/PICSEL

Jacek jest obrotny, pracowity i lubi błyszczeć, a swoim bliskim chce zapewnić wszystkie niezbędne wygody - to dlatego wiele kobiet jest przekonanych, że to właśnie z mężczyzną o tym imieniu są w stanie zbudować silny, szczęśliwy związek.

Łukasz - odpowiedzialny i zaradny

Łukasz to imię pochodzenia grecko – łacińskiego, które oznacza „światłość” „jasność”. Łukasz jest interesującym, pewnym siebie mężczyzną, o własnym zdaniu i silnych poglądach. Charakteryzuje go życiowa mądrość, wrażliwość i uczuciowość oraz mocna intuicja.

Łukasz posiada wielki potencjał duchowy, ale jednocześnie mocno stąpa po ziemi. Mężczyzna o tym imieniu jest bardzo rodzinny, a jego powołaniem jest posiadanie żony i dzieci. Łukasz jest odpowiedzialnym i zaradnym domatorem, którego charakteryzuje wierność i lojalność - tego samego oczekuje jednak także od swojej parterki. Gdy na taką trafi, jest w stanie zbudować silny i stały, szczęśliwy związek.

Maria Sadowska o współczesnym show-biznesie, paparazzi i prywatnościINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas