Reklama

Reklama

Andrzej Piaseczny zdradził, z kim mieszka

Andrzej "Piasek" Piaseczny jest jednym z najpopularniejszych polskich artystów piosenkarzy. W ramach akcji #KiedyBędzieNormalnie zdradził Interii m.in., nad czym pracuje w czasie pandemii i co myśli o najbliższej przyszłości.

Andrzej Piaseczny rozpoczął karierę w latach 90. od występów z, szalenie wówczas popularnym, zespołem Mafia. Zagrał też jedną z głównych ról w serialu "Złotopolscy".

Artysta współpracował również z Robertem Chojnackim. Dziś na koncie ma aż dziewięć albumów solowych oraz niezliczoną liczbę koncertów. Zasiadał również w fotelu jurorskim w programie "The Voice of Poland".

W nagraniu dla Interii zdradza, że obecnie pracuje nad nowym materiałem. Kilka dni temu w serwisie YouTube zadebiutował utwór pt. "Jutro", w którym artysta nawiązuje do obecnej, trudnej sytuacji.

Reklama

- Ona stawia pytanie, na ile sytuacja, której doświadczamy teraz, może przekuć się w nową normalność - mówi Piaseczny.

Artysta przyznał też, że izolację spędza z mamą, która z nim mieszka. Korzysta także z dużego ogrodu, w którym spotyka się bezpiecznie ze znajomymi.

Wokalista zachęca również do ćwiczeń fizycznych i uprawiania jogi (przyznał, że sam się do nich przekonał) oraz postawienia na rozwój wewnętrzny.

Piaseczny wyznał, że wrócił do lektury "Czarodziejskiej góry" Tomasza Manna. Polecił też książkę "Mock. Golem" Marka Krajewskiego.

- Mam nadzieję, że świat nie wróci do tak ogromnej prędkości, jakiej doświadczaliśmy przed pandemią - przyznał.

- Prawdopodobnie wiele firm dojdzie do wniosku, że nie ma sensu utrzymywanie biur. W tym wymiarze również zmieni się nasza rzeczywistość - dodał muzyk.

- Być może będziemy musieli wypracować sobie zupełnie inne modele życia i przeżywania rzeczywistości - powiedział artysta.

- Wiem, że w społeczeństwie dojrzewa jakiś bunt. Obiecywałem sobie, że ten czas będzie odpoczynkiem od polityki, ale politycy niestety nam na to nie pozwalają - skonstatował Piaseczny.

Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co jeszcze zdradził artysta!

***

Artykuł powstał w ramach akcji portalu Interia #KiedyBędzieNormalnie", w której przedstawiciele świata kultury i sportu dzielą się z czytelnikami portalu swoimi refleksjami na temat obecnej sytuacji, zdradzają, za czym tęsknią i czego im brakuje najbardziej, jak radzą sobie ze stresem oraz jakie mają plany na czas po pandemii.

W naszej akcji wzięli udział również:

Mateusz Damięcki

Mariusz Czerkawski

Emilian Kamiński

Łukasz Orbitowski

Mateusz Janicki

Jan Wieczorkowski 

Tomasz Jakubiak

Kuba Sienkiewicz

Michał Bajor

Andrzej Deskur

Andrzej Krzywy 

Barbara Wrońska 

Zbigniew Boniek

Piotr Rubik

Janusz Leon Wiśniewski

Radosław Majdan

Piotr Małachowski

Gaba Kulka

Bovska

Robert Rozmus

Krzysztof Diablo Włodarczyk

Urszula Radwańska

Piotr Kupicha

Dorota Miśkiewicz

Marek Plawgo

Iga Świątek

Misia Furtak

Smolasty

Janusz Radek

Robert Czebotar

Ania Rusowicz

Robert Rozmus

Piotr Beczała

Przemysław Saleta

Jacek Piekara

Robert Gawliński

Andrzej "Piasek" Piaseczny

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: #KiedyBędzieNormalnie | Andrzej Piaseczny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy